Авторизация

Вісті з Полтави - Ярмарка з виступом гуртів, виставками, екскурсією та дитячою зоною. Полтавців запрошують на «Спаський двіж»

Вісті з Полтави - Ярмарка з виступом гуртів, виставками, екскурсією та дитячою зоною. Полтавців запрошують на «Спаський двіж»

30 жовтня о 12:00 команда МІСТОХАБу запрошує полтавців на яскраву осінню ярмарку «Спаський двіж» біля МІСТОХАБу (Спаська, 10).


Осінні фарби дарують прекрасну гаму кольорів — насичених і таких прекрасних.А організатори пропонують бути ще яскравішими. Щоб було видно людей, що мріють і діють. Тому передбачений дрес-код: шапки, шарфи, носки чи будь-який елемент одягу кислотно-яскравих кольорів.Такий формат організовується, щоб гості могли знайомитися ближче з проєктом МІСТОХАБ, знаходити однодумців, спілкуватися, розважатися, насолоджуватися музикою та смаколиками, придбати щось цікаве.На заході будуть: зона фудкорту, маркет крафтових локальних виробників, дитяча зона з ростовими ляльками від @beus.kazkovi, виставка робіт від арт центру @artcentrezelo, фотовиставка фотохудожниці @elviradutovajusha, барабанний джем, пісні від @tasama.music, електронна музика і пісні від @dim.sontsia, стендап від @anna_ganzha_, презентація-екскурсія МІСТОХАБу, розіграш подарунків від учасників «Спаського Двіжу»Захід триватиме з 12:00 до 17:00.Вхід вільний.Реєстрація на екскурсію тут: https://forms.gle/wytFJLcoAm4JiVjj9Більше про подію тут: https://www.facebook.com/events/592336178781516


Команда МІСТОХАБ

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?