Авторизация

Вісті з Полтави - ДТЕК Нафтогаз збільшив видобуток газу на 10% за итогами першого півріччя


Вісті з Полтави - ДТЕК Нафтогаз збільшив видобуток газу на 10% за итогами першого півріччя

ДТЕК Нафтогаз видобув більше 960 млн куб. м газу за результатами першого півріччя 2021 року. Це на 10% більше, ніж за той самий період минулого року.


Збільшення видобутку стало можливим завдяки системній роботі та впровадженню новітніх технологій у виробництві. У 2021 році компанія виконує програму буріння, капітальних ремонтів та інтенсифікації на базових родовищах у Полтавській області. Упродовж першого півріччя цього року ДТЕК Нафтогаз ввів у експлуатацію 2 нові свердловини, а також провів операції з капітального ремонті та інтенсифікації на 21 свердловині діючого фонду.



З метою оптимізації видобутку на Мачухському родовищі (Полтавська область) ДТЕК Нафтогаз реалізує крупний інфраструктурний проєкт із будівництва блочно-холодильної установки. Компанія завершить будівництво в четвертому кварталі цього року.



Також ДТЕК Нафтогаз уже приступив до проведення геологорозвідувальних і камеральних робіт на нових ділянках — Будищансько-Чутівській та Зінківській площах, які поповнили портфель активів компанії у 2020 році.



— Завдяки системним інвестиціям та впровадженню інноваційних технологій ДТЕК Нафтогаз збільшує видобуток газу. Ми не на словах, а на ділі демонструємо свій внесок у досягнення енергетичної незалежності України, приростивши видобуток газу більше, ніж на 10% за результатами першого півріччя, — підкреслив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.



Довідка



ДТЕК — лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.



У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов’язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета — досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.



У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.



У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування — 21 млрд грн.



100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.


Ірина КУЛИК

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка