Авторизация

Вісті з Полтави - Новий заступник мера Полтави Ігор Петріченко: у бідній країні потрібно навчити людей бути заможнішими


Вісті з Полтави - Новий заступник мера Полтави Ігор Петріченко: у бідній країні потрібно навчити людей бути заможнішими

Ігор Петріченко | Фото: Аналітичний центр «ЗМІСТ»

Новий заступник з питань розвитку територій одним зі своїх пріоритетів вбачає розвиток економіки, що дозволить послабити безробіття та супутні із ним соціальні проблеми сільських територій


Новий заступник міського голови Полтави Ігор Петріченко — є новим не тільки за датою свого призначення, а й по функціоналу своїх обов’язків. Ігор Петріченко має здійснювати координацію діяльності і взаємодію відділу розвитку територій та відділу зв’язків з громадськістю. Крім того, у сфері його відповідальності й наступні питання:


здійснення контролю сприяння забезпечення економічного соціального та культурного розвитку відповідних територій;
сприяння з питань територіального співробітництва;
забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування та виконавчих органів з політичними партіями, громадськими та благодійними організаціями;
сприяння розвитку зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями, культурно-національними товариствами, благодійними організаціями;
аналітичного забезпечення здійснення внутрішньої політики;
співпраці з підприємствами, організаціями, установами щодо соціологічних досліджень міста Полтави;
сприяння активізації участі громадськості у розв’язанні проблем міста;
участь у реалізації завдань щодо питань національно-патріотичної роботи;
сприяння виконанню програм соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням ради, інших актів Полтавської міської ради та її виконавчого комітету.

Головним завданням щодо розвитку сільських територій Ігор Петріченко вважає активізацію на цих територіях економіки:



— У бідній країні потрібно насамперед навчити людей бути заможнішими. Це дозволить вирішити проблему безробіття (особливо у більш віддалених від Полтави населених пунктах), супутнього із ним алкоголізму тощо. Ресурсу саме міського бюджету для цього недостатньо. Тому планую залучити як грантові кошти міжнародних організацій, так і кошти державних програм. Наприклад, у селі Сергіївці Гадяцького району реалізовано проект кооперативів: власник навіть своєї присадибної ділянки може вирощувати органічні продукти, припустимо ягоди, і експортувати їх до Європи. При цьому держава компенсує членам кооперативу до 70% витрат, для прикладу, на придбану сільськогосподарську техніку.



Ще одним напрямом робіт буде зв’язок з громадськістю з пріоритетом взаємодії з ветеранськими організаціями. Наприклад, це буде допомога ветеранам АТО. До речі, у цій справі Ігорю Петріченку допомагатиме його батько — Всеволод Петріченко, який сам має статус ветерана АТО.



Ігор Петріченко, відповідаючи на запитання «Полтавщини», розповів й про окремі пункти своєї біографії:



— У 2007 році самостійно пішов з нинішньої Полтавської політехніки. Тоді був такий час, коли люди вкладали кошти у різний бізнес і мали успіх. Я хоч і мав п’ятірки по моїм фаховим предметам у галузі будівництва, але зрозумів, що поки що це не на часі. Пішов у бізнес, як приватний підприємець надавав послуги інтернет-провайдера, потім був співзасновником та директором ТОВ «Джі Бі Ай Інтернешнл» (до речі, наразі не керую цим бізнесом). Можливо, у майбутньому продовжу навчання, але, як бачу вже зараз, не у полтавських вишах.



До цієї розповіді додамо, що Ігор Петріченко отримав посаду за квотою партії «Європейська Солідарність», яка увійшла до нової депутатської більшості у Полтавській міській раді. На місцевих виборах 2020 року він балотувався у депутати міськради, але отриманого 401 голосу не вистачило для отримання депутатського мандату.


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка