Авторизация

Вісті з Полтави - Олександр Мамай: розпорядники коштів просять 1,2 миллиардов грн, а ми можемо розподілити тільки 147 млн грн


Вісті з Полтави - Олександр Мамай: розпорядники коштів просять 1,2 миллиардов грн, а ми можемо розподілити тільки 147 млн грн

Олександр Мамай та Валерій Пархоменко | Фото: rada-poltava.gov.ua

Міський голова повідомив, що реальна потреба міста на порядок перевищує обсяг коштів, які можна розподілити


16 лютого під час представлення претендентів на посади старост 10 старостинських округів Полтавський міський голова Олександр Мамай повідомив депутатам про фінансову потребу громади на 2021 рік.



Так, він повідомив, що міській раді потрібно розподілити залишок коштів з 2020 року — це 147 млн грн. За його словами, сьогодні до нього прийшли розпорядники коштів (департаменти, управління, комунальні господарства) і кожен із них виклав фінансову потребу на поточний рік. Всього вийшло — 1 млрд 200 млн грн.



— І я зрозумів, що сьогодні я не розподілю залишок, — зізнався Олександр Мамай.



Ця інформація свідчить про те, що наявний обсяг коштів не вписується із реальними фінансовими потребами громади. Тому наявний залишок потрібно ще раз опрацювати, щоб збалансувати потреби усіх.



У контексті пригадується позиція тоді ще заступника міського голови Олексія Чепурка під час обговорення програми розвитку ЖКГ на 2020 рік на засіданні депутатської комісії. Він тоді натякнув на те, що на усі «хотєлкі» у бюджеті немає коштів. А щоб задовольнити усі потреби, попросив депутатів виділити:


600 млн грн — на капремонт доріг;
350 млн грн — на ремонт та заміну світильників;
300 млн грн — на ремонт ліфтів;
250 млн грн — на реконструкцію парків та скверів;
150 млн грн — на ремонт тротуарів;

На практиці, протягом усього 2020 року підрядники управління ЖКГ отримали за свою роботу близько 400 млн грн, з яких майже половина пішла на прибирання вулиць міста.



Нагадаємо, що 29 січня Полтавська міська рада прийняла бюджет громади на 2021 рік. Видатки бюджету передбачили у сумі 3 млрд 414 млн грн. Галузь освіти заплановано профінансувати на 1 млрд 461 млн грн, медицину — 284 млн грн, соцзахист — 53 млн грн, культуру та спорт — 330 млн грн, ЖКГ — 538 млн грн (зокрема, житловий фонд — 18 млн грн, ліфти — 20 млн грн, благоустрій — 208 млн грн, електроавтотранспорт — 169 млн грн, ремонт доріг — 96 млн грн), капбудівництво — 68 млн грн


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка