Авторизация

Вісті з Полтави - Екс-голові Київської райради Полтави за 11 днів грудня нарахували 162 тисячі гривень зарплати


Вісті з Полтави - Екс-голові Київської райради Полтави за 11 днів грудня нарахували 162 тисячі гривень зарплати

Сергій Синягівський, екс-голова Київської районної у м. Полтава ради

Полтавець Петро Степаненко надіслав до Київської райради інформаційний запит з проханням надати інформацію про щомісячну зарплату вже екс-голови райради Сергія Синягівського. Отримані цифри здивували полтавця, особливо зарплата за 11 днів грудня — 130 тисяч чистими на руки


Мешканець Юрівки, пенсіонер Петро Олексійович Степаненко, поділився з «Полтавщиною» відповіддю Київської райради Полтави на свій інформаційний запит стосовно щомісячної зарплати вже екс-голови райради Сергія Синягівського протягом 2020 року.Полтавця особливо здивувала зарплата чиновника за 11 днів грудня 2020 року:


оклад — 6340 грн;
надбавка за вислугу років — 2650 грн;
надбавка за ранг — 286 грн;
надбавка згідно з постановою № 268 — 4639 грн;
щомісячна премія — 4581 грн;
премія — 1300 грн;
матеріальна допомога — 44799 грн;
компенсація за невикористану відпустку — 97577 грн.

Всього нараховано — 162167 грн, отримано на руки — 129378 грн.Загалом у 2020 році Сергій Синягівський отримав 544517 грн заробітної плати. Виплати у розрізі місяців виглядають наступним чином:


Петро Степаненко вважає, що такі зарплати не є справедливими:— У мене, як жителя Київського району, резонно виникає низка питань до таких керманичів, як пан Синягівський. Невже у нас в районі всі проблеми були вирішені? Та й взагалі, що це за мода на самопреміювання? Зрозуміло, що ніхто сам себе не обділить! Але ж такі цифри — це занадто навіть для наших чиновників! Ну, не може голова однієї з райрад міста за 11 днів отримувати 162 тисячі. Це більше, ніж у мера та президента разом узятих! Й при цьому на район без сліз не глянеш. Горе нам, та й годі...Відзначимо, що «Полтавщина» періодично відстежує розмір зарплат керівництва районних рад. У 2019 році, за нашими підрахунками, утримання керівників районних рад коштувало бюджету у півмільйона гривень на місяць. Цю інформацію деякі політичні партії навіть використали у якості аргументу на користь ліквідації цих рад, яке так і не відбулося. Обіцяємо читачам і надалі моніторити розміри зарплат керівників органів місцевого самоврядування.Нагадаємо, 11 грудня 2020 року депутати Київської райради 8-го скликання обрали нову голову — 30-річну представницю партії «Слуга народу» Оксану Корольову.


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?