Авторизация

Вісті з Полтави - Інспекція з благоустрою именовала незаконними кіоски поблизу автостанції на Південному вокзалі


Вісті з Полтави - Інспекція з благоустрою именовала незаконними кіоски поблизу автостанції на Південному вокзалі

Інспекція з благоустрою назвала незаконними кіоски поблизу АС-4 | Фото: Mapillary.com (lanozdriver)

Інспекція виписала адмінпротокол з приводу незаконних кіосків на площі Слави. Їх власник — «Полтаваавтотранс» — говорить, що це капітальні, а не тимчасові споруди


Полтавська інспекція з благоустрою 12 січня вручила адмінпротокол заступнику директора ТДВ «Полтаваавтотранс» Олександру Телику щодо 7 кіосків на площі Слави, 5, що біля автостанції «Полтава-4».Як повідомив керівник Інспекції Максим Малько, що ці тимчасові споруди встановлені без дозвільних документів, а тому порушують Правила благоустрою Полтави. Питання щодо їх незаконності буде винесено на засідання міської комісії з тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності.7 цих кіосків стоять вздовж проїжджої частини, там торгують кавою, вікнами, меблями тощо.
Директор «Полтаваавтотрансу» Сергій Бутко не зрозумів подібного рішення Інспекції:— Наразі вивчаємо цей адмінпротокол, можливо, будемо оскаржувати його у суді. Справа у тому, що ці кіоски — це капітальні споруди, що вказано у техпаспорті, у відповідному реєстрі, а також у свідоцтві на право власності. Ми здаємо їх в оренду, адже без додаткової комерційної складової автостанція не окупається, тільки продажу квитків не вистачає навіть на зарплати.Самі кіоски з’явилися там ще до офіційного відкриття 4-ї автостанції, 4 роки тому.


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка