Авторизация

Вісті з Полтави - ДБР відкрило справу проти полтавського патрульного, який на смерть збив пішохода


Вісті з Полтави - ДБР відкрило справу проти полтавського патрульного, який на смерть збив пішохода

Фото: dbr.gov.ua

Справу патрульних, які на смерть збили пішохода на межі Полтави та Розсошенців, розслідує теруправління ДБР


Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, розслідують обставини смертельної ДТП за участю працівника управління патрульної поліції в Полтавській області, яка сталася увечері 16 листопада. Про це повідомила прес-служба ТУ ДБР у Полтаві.



Нагадаємо, 16 листопада, близько 18:50, патрульний, керуючи службовим автомобілем Skoda Rapid, збив пішохода, який раптово вибіг на проїзну частину — у не призначеному для пішоходів місці. Це відбулося на вул. Європейській, 164 — на виїзді з Полтави, у бік села Розсошенці.






Пішохід, якому було близько 40 років, отримав тілесні ушкодження, не сумісні з життям. Він помер у кареті швидкої допомоги, під час проведення реанімаційних заходів.



Слідчі ТУ ДБР у Полтаві прибули на аварії пригоди та провели першочергові слідчі дії. Наразі відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, що спричинило смерть потерпілого). 30-річному патрульному може загрожувати до 8 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.



Правоохоронці вирішують питання щодо накладення арешту на автомобіль. Також вони призначили низку спеціальних експертиз.



Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Полтавська обласна прокуратура. Оперативний супровід — Полтавське управління ДВБ Нацполіції.


Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?