Представники команди кандидата в депутати розповіли, що команда Іващенка хоче об’єднати голоси двох своїх кандидатів, щоб «збити» кандидата Марюхненка. Обидва ворогоючі табори йдуть під прапорами «Слуг Народу»
Схоже на те, що війна між різними групами у команді «Слуги народу» продовжується.
Кандидат в депутати на виборах до Полтавської міськради від «Слуги народу» Сергій Марюхненко на своїй сторінці у Facebook повідомив про зникнення мішка з бюлетенями:
— Увага, можлива фальсифікація виборів. На своєму окрузі № 5, за даними протоколів виборчих дільниць, я чесно набрав найбільшу кількість голосів. Голова дільниці 236 (№ 531236 — вул. Європейська, 100 — ред.) три дні, начебто, намагалася здати уточнений протокол і з якихось причин в неї це не виходило. У середу 28 жовтня голосуванням комісії Шевченківської ТВК було прийнято рішення про перерахунок бюлетенів саме кандидатів у депутати до Полтавської міської ради. І тут сюрприз. У четвер членами комісії Шевченківської ТВК було відкрито та оглянуто всі мішки з бюлетенями дільниці 236. В цих мішках не виявилось бюлетенів кандидатів у депутати до Полтавської міської ради! Нібито, цей мішок з бюлетенями випадково попав в ТВК до Полтавської міської ради. Комісія ТВК ПМР сказала, що самостійно перерахує цей мішок і дасть готовий протокол Шевченківській ТВК! Попередній протокол дільниці 236 у мене є. Вимагаю прилюдного перерахування голосів цієї дільниці у присутності мене, моїх представників та засобів ЗМІ!
За нашими даними, Сергій Марюхненко по округу № 5 набрав 308 голосів. За ним йдуть Ірина Бессарабова та Олександр Дербеньов, у яких 244 та 269 голосів відповідно. За даними команди Сергія Марюхненка, зникнення мішка — це підстава для перерахунку з об’єднанням голосів Ірини Бессарабової та Олександра Дербеньова. Після злиття їх голосів їх зарахують Ірині Бессарабовій, яка стане переможцем.
Це робиться для того, щоб до міської ради пройшла представниця команди Сергія Іващенка, а Сергія Марюхненка у цій команді сприймають парашутистом, якого нав’язало обласне керівництво партії.
Ми, звичайно, запитали в наших джерел, а яким чином можна об’єднати голоси двох кандидатів? Нам відповіли, що на цих виборах все можливо.
Якщо конфлікти у «зеленій» команді будуть прогресувати, то, можливо, у новому складі Полтавської міськради ми побачимо не одну, а по факту дві-три фракції «СН», що будуть відштовхуватись одна від одної, як різнойменні заряди.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»