Авторизация

Вісті з Полтави - Чому Іващенко — міський голова?


Вісті з Полтави - Чому Іващенко — міський голова?

Сергій Іващенко

«Наші чиновники не бачать проблем в селах, їх не фінансують і на нас просто заплющують очі. Іващенко якийсь дивний, на них не схожий: слухає та щиро цікавиться нашими проблемами. Може щось з цього і вийде», — розповіла Ольга, після зустрічі у с. Макухівка з Сергієм Іващенком та Юрієм Бражником від партії «Слуга народу».
Ольга, жителька с. Макухівка

«Я не бачив ще такого політика, який сам по добрій волі поліз у підвал копирсатися у нечистотах. Видно — що він дуже проста, але чуйна людина. І він — точно хороший фахівець, справжній будівельник. Якщо вже щось говорить, то дуже грамотно», — так прокоментував свою зустріч Олександр із Браїлок.
Олександр із Браїлок

«Інші, хто балотуються, були, і ми бачимо в що перетворилася Полтава. Іващенко — професійний будівельник з нормальними цінностями, не тільки будинок для квартир, а і двір для дозвілля. Він живе в Полтаві з родиною, а значить немає ідеї накрасти і втекти. Сергій Васильовий підтримує здоровий спосіб життя, буде «топити» за парки, спортмайданчики, велодоріжки й воркаут зони», — Павло Нагорний, велоактивіст, кандидат в депутати в Подільську райраду.
Павло Нагорний, велоактивіст, кандидат в депутати в Подільську райраду

«Іващенко — це єдина можливість полтавців зупинити руйнування міста, яке продовжується останні десять років. Іващенко — це шанс врятувати Полтаву, зробити її комфортною та безпечною для людей. Він піклуватиметься про місто як про свою домівку і це можна побачити на прикладі побудованого ним ЖК Садовий. Іващенко — професійний управлінець, енергійний та завзятий. Мені 27 років, мене дістали корупційні схеми, вседозволеність чиновників і бідність людей, я хочу кращого для Полтави і голосуватиму за Іващенка», — Марина Бардіна, народна депутатка України партії «Слуга Народу».
Марина Бардіна, народна депутатка України партії «Слуга Народу»

«Іващенко справжній господарник. Наше місто втомилося від безгосподарників. Основне, що турбує наших полтавців — це проблеми ЖКГ. Іващенко, як будівельник, зможе їх вирішити. Сергій Васильович має бути мером тому, що він має досвід створення невеличкого мікрорайону — «Садового». Я впевнений, що він зможе зробити таким же сучасним, комфортним та безпечним все місто. Багато полтавців часто згадують Анатолія Тихоновича Кукобу, як гарного господарника. Я впевнений, що Сергій Васильович Іващенко також обов’язково зможе вписати своє ім’я в історію Полтави як справжній мер та господарник», — Антон Ярмолюк, кандидат в депутати Полтавської міськради від «Слуги Народу».
Антон Ярмолюк, кандидат в депутати Полтавської міськради від «Слуги Народу»

Ярослава ПОНОМАРЕНКО

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?