Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - Перечень кандидатів в депутати Полтавської міськради від партії «Слуга народу»


Вісті з Полтави - Перечень кандидатів в депутати Полтавської міськради від партії «Слуга народу»

42 кандидати від пропрезидентської партії змагатимуться на 6 виборчих округах Полтавської міської ОТГ


Полтавська міська територіальна виборча комісія прийняла та зареєструвала списки кандидатів у депутати Полтавської міськради від 20 партій. 24 вересня був останнім днем для подання таких списків.



Наразі до ЦВК передають списки наступних політичних сил:


Рідне місто;
Радикальна партія Олега Ляшка;
Аграрної партії України;
Європейська Солідарність;
Народний Рух України;
Республіка;
Наш край;
ВО Свобода;
ВО Батьківщина;
Довіра;
Соціал-демократична партія;
Опозиційна платформа — За життя;
Слуга народу;
Пропозиція;
Сила і Честь;
Перемога Пальчевського;
Воля;
Партія Простих людей Сергія Капліна;
УДАР («Український Демократичний Альянс за Реформи») Віталія Кличка;
За майбутнє.

З цього списку окремо подамо кандидатів від партії «Слуга народу», за входження до якого до останніх днів тривали внутрішньопартійні суперечки.


Номери у списках*
ПІБ кандидата
Дата народження
Посада / місце роботи
1, П, П
Іващенко Сергій Васильович
29.01.1964
Директор, ТОВ «БК «КВП»
2, 2, 3
Нестуля Світлана Іванівна
21.06.1962
Директор навчально-наукового інституту лідерства, ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»
3, 6, 3
Янко Євгенія Сергіївна
29.11.1977
Начальник юридичного відділу ТОВ «Об’єднання «Астера»
4, 3, 2
Ксьонз Ігор Володимирович
03.11.1965
Проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор кафедри дитячої хірургії з травматологією та ортопедією УМСА
5, 1, 2
Ямщиков Вадим Вікторович
20.06.1987
ФОП
6, 5, 2
Бессарабова Ірина Вікторівна
20.11.1980
Голова ГС «Полтавська асоціація бізнесу»
7, 4, 5
Онишко Олександр Володимирович
07.12.1986
ФОП, регіональний менеджер ТОВ «НВФ ІРКОМ-ЄКТ»
8, 4, 2
Гончаренко Альона Василівна
24.07.1990
ФОП
9, 5, 3
Дербеньов Олександр Володимирович
10.12.1963
Голова наглядової ради ПАТ «ТД «ЦУМ»
10, 1, 1
Ксенжук Іван Євгенійович
15.12.1988
Помічник-консультант народного депутата Андрія Бобляха
11, 4, 1
Бабіч Катерина Леонідівна
07.12.1990
Заступник директора КО «Полтавський міський парк культури та відпочинку «Перемога»
12, 2, 2
Шляховий Дмитро Юрійович
21.09.1988
ФОП
13, 2, 1
Ярмолюк Антон Сергійович
27.04.1982
Директор ТОВ «БК «Новобудгруп»
14, 3, 3
Бражник Юрій Юрійович
20.12.1985
ФОП
15, 5, 4
Ясько Оксана Миколаївна
11.08.1983
ФОП
16, 5, 1
Марюхненко Сергій Валерійович
25.03.1983
ФОП
17, 4, 3
Зеленський Василь Валерійович
08.02.1987
Заступник генерального директора ПСП «Глобал Агро Інвест»
18, 2, 5
Линник Юліана Олександрівна
10.08.1966
Менеджер ГК «Автотранс»
19, 6, 2
Тютюнник В’ячеслав Анатолійович
02.03.1980
ФОП
20, 1, 5
Андрєєва Юлія Вячеславівна
30.03.1990
Директорка ТОВ «ДКУ»
21, 3, 6
Калюжин Борис Петрович
03.11.1973
Директор ТОВ «Астера»
22, 3, 8
Орліковський Артур Андріанович
01.09.1989
Начальник управління маркетингу та продажу ПП «Явір-2000»
23, 2, 7
Корольова-Буцко Ксенія Олегівна
22.06.1990
Тимчасово не працює
24, 6, 1
Пілатова Марина Василівна
11.05.1984
Тимчасово не працює
25, 4, 4
Литовченко Андріан Павлович
02.06.1980
Директор ТОВ «ТД «Полтавський автоагрегатний завод»»
26, 1, 4
Боровик Альона Олексіївна
08.03.1984
Тимчасово не працює
27, 3, 1
Усов Дмитро Володимирович
30.10.1987
Безробітній
28, 6, 4
Додатко Вадим Ігорович
25.06.1992
Стоматолог-хірург КП «ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського»
29, 3, 4
Карпова Лариса Геннадіївна
22.06.1973
ФОП
30, 5, 6
Шулик В’ячеслав Анатолійович
08.09.1987
Заступник директора ТОВ «Полтавський газовий завод»
31, 1, 6
Лукашенко Олена Павлівна
29.09.1979
ФОП
32, 6, 5
Марченко Євгеній Ігорович
08.08.1990
ФОП
33, 2, 4
Харитоненко Максим Ярославович
11.08.1995
ФОП
34, 3, 10
Єресько Ірина Миколаївна
13.06.1991
Начальник відділу КАТП=1628
35, 6, 7
Сергеєв Денис Олександрович
16.06.1982
Голова БО «БФ «Бітрут-Академія»
36, 3, 7
Семко Володимир Олександрович
19.05.1982
ФОП
37, 3, 9
Остапенко Анна Олександрівна
22.02.1987
Вихователь ЗДО № 81 м. Полтава
38, 1, 3
Яровий Ілля Дмитрович
11.04.1996
Головний фахівець з інтегрованого урбаністичного розвитку та управління проектами КО «Інститут розвитку міста» ПМР
39, 3, 5
Павлова Анастасія Олексіївна
14.06.1994
Фінансово-операційний менеджер БО «БФ «Бітрут Академія»
40, 5, 5
Сьомік Віталій Миколайович
03.07.1975
Заступник ректора УМСА
41, 2, 6
Ярошенко Олег Сергійович
22.08.1989
Тимчасово не працює
42, 6, 6
Садова Ольга Борисівна
12.02.1994
страховий агент НАСК «Оранта»

Перше значення: порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку; друге значення: номер територіального виборчого округу, до якого віднесено кандидата; третє значення: порядковий номер кандидата у відповідному територіальному виборчому списку.



Список складений за принципом квотування — у ньому є представники різних груп впливів, переважно ПАБу та народних депутатів-мажоритарників.



Свою команду окремо представив нардеп-мажоритарник від Полтави Дмитро Нальотов. Наведемо прізвища його кандидатів: Вадим Додатко, Олександр Онишко, Євгеній Марченко, Оксана Ясько, Володимир Семко, Лариса Карпова, Віталій Сьомік, Андріан Литовченко, Борис Калюжин, Василь Зеленський, Марина Пілатова, Дмитро Усов, Ольга Садова.



Відмітимо, що підприємець Сергій Марюхненко на виборах до Полтавської міськради балотувався в депутати від партії «Рідне місто». Також відомо, що від його імені Олександр Осінка веде перемовини з міськрадою щодо будівництва багатоповерхівки у кварталі на перетині вулиць Великотирнівської та Юрія Тимошенка (Тарапуньки). Його вважають «парашутистом», якого спустили керівники обласного партійного осередку.



Іван Ксенжук — це помічник ще одного полтавського мажоритарника Андрія Бобляха. Окрім Ксенжука до цієї групи можна додати Альону Боровик, Іллю Ярового, Юлію Андрєєву, Ксенію Корольову-Буцко, Максима Харитоненка.



Квота «Полтавської асоціації бізнесу» — Ірина Бессарабова, Антон Ярмолюк, Олександр Дербеньов, Артур Орліковський, В’ячеслав Тютюнник, В’ячеслав Шулик, Юліана Линник, Олена Лукашенко, Олег Ярошенко.



До команди нардепки-списочниці Марини Бардіної увійшли Вадим Ямщиков, Альона Гончаренко, Катерина Бабіч, Денис Сергеєв, Анна Остапенко, Анастасія Павлова.



Світлану Нестулю та Ігоря Ксьонза також називають «парашутистами», які увійшли до списку за рішенням керівництва партії.


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка