Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - Освітлюємо віддалені селища ► Команда Удовіченка


Вісті з Полтави - Освітлюємо віддалені селища ► Команда Удовіченка

Місяць буває романтичним лише в кіно. А коли це єдине джерело освітлення — тут уже не до романтики. Але, власне кажучи, в багатьох віддалених селищах Полтави останнім десятиліттям так і було, і цієї недопустимої ситуації ніхто не змінював.


Протягом 2008-2018 років у Полтаві існувало чимало «темних плям». Зараз багатолітню проблему системно усуває наша команда. Причому, її член, заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко не робить різниці між центром і віддаленими селищами.


Останній приклад — Рибці.Буквально «з нуля» член «Рідного міста», директор КП «Міськсвітло» Роман Кикоть освітлив вулицю Балтійську та 800-метрову дамбу біля так званого Курячого ставка. Вона з’єднує одну частину селища з іншою, і люди постійно блукали в темряві.Роботи ускладнювалися наявністю з одного боку високовольтної лінії. Довелося й детально узгодити земляні роботи з представниками «Полтавагазу» та «Полтававодоканалу». В результаті на дамбі з’явилося 9 нових опор, які освітлили завжди небезпечний шлях дамбою.Завдяки системному підходу Полтава позбувається «темних плям» — на всій території.Команда Олександра Удовіченка діє.


Денис КОМПАНІЄЦЬ

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?