Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - У Полтаву вже прибули 8 нових тролейбусів ► Команда Удовіченка


Вісті з Полтави - У Полтаву вже прибули 8 нових тролейбусів ► Команда Удовіченка

Чому в Полтаві останнього десятиліття існувала монополія на перевезення? Тому, що комунальний транспорт штучно витіснили з міських маршрутів і фактично прирекли на повільне вмирання. А хто від цього найбільше страждав? Полтавці.


Продовжуємо відроджувати комунальний транспорт, який протягом 2008-2018 років перебував у жахливому занепаді. З ініціативи члена «Рідного міста», заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка для Полтави придбано 20 нових автобусів, які вже стали на найпроблемніші маршрути. В рамках договору з Європейським банком реконструкції та розвитку також передбачено придбати 40 тролейбусів.


Вже минулого тижня до Полтави прибула їх перша партія. Доставкою 5 тролейбусів займався особисто Олексій Чепурко. А ходові характеристики представники КП «Полтаваелектроавтотранс» перевірили безспосередньо в Луцьку, де їх виготовляють.Нагадаємо, що тролейбуси мають додаткову перевагу. Вони можуть рухатися 500 метрів без електроструму. Цей автономний запас ходу допоможе безпечно висадити пасажирів за непередбачених ситуацій.


На черзі — надходження наступних партій тролейбусів. Як і дотепер, на всіх етапах цей процес контролюватиме Олексій Чепурко.Чи можливо підвищити якість перевезень у Полтаві? Так, відродивши комунальний транспорт. І ми це робимо!Команда Олександра Удовіченка діє.


Денис КОМПАНІЄЦЬ

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка