Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - ДТЕК Нафтогаз анонсував створення Технологічного нафтогазового хабу


Вісті з Полтави - ДТЕК Нафтогаз анонсував створення Технологічного нафтогазового хабу

Технологічний нафтогазовий хаб буде на системній основі залучати інновації, сучасні технології, міжнародні стартапи та провідних експертів в Україну. Це сформує нові тенденції розвитку української нафтогазової галузі й дасть Україні новий імпульс для досягнення енергетичної незалежності.


Про створення хабу розповів керівник напрямку технологічного розвитку ДТЕК Нафтогаз Максим Дорохов на V Міжнародному нафтогазовому форумі у Національному університеті «Полтавська політехніка».— Ми прагнемо створити єдину технологічну екосистему в державі. Технологічний хаб стане одночасно ефективним інструментом для залучення нових технологій в Україну та платформою, на якій будуть вирішуватися складні кейси газодобувних компаній, — зазначив Максим Дорохов.
Максим Дорохов
За словами представника ДТЕК Нафтогаз, технологічний хаб об’єднає багатьох стейкхолдерів — видобувні, сервісні та енергетичні компанії, міжнародних експертів та стартапи, освітні та наукові інститути, уряд України та регіональну владу.Компанія ДТЕК Нафтогаз має значний досвід у впровадженні інноваційних технологій у виробничі та бізнес-процеси. Так, це єдина газовидобувна компанія у країні, яка створила свій технологічний центр для системного пошуку та адаптації інновацій. Наприклад, 2019 року завдяки впровадженню нових технологій компанія скоротила строки буріння свердловин на 132 доби.Крім того, у ДТЕК Нафтогаз створили експертну раду, до якої залучені провідні українські та іноземні спеціалісти. Завдання ради — сприяти підвищенню ефективності технологічних процесів компанії.— Ми маємо досвід у системній адаптації нових технологій. Тепер хочемо тиражувати цей досвід, заручитися підтримкою інших компаній, наукових установ, загалом усіх сторін, які зацікавлені у зростанні газовидобутку в Україні, — зауважив Максим Дорохов.


Створення Технологічного нафтогазового хаба стане безпрецедентною історією стратегічного партнерства держави і бізнесу, науки та інновацій. Це матиме позитивний вплив на економіку країни, включаючи можливості для нових робочих місць, соціального розвитку регіонів та зростання ВВП України.Довідково. ДТЕК Нафтогаз — найбільша приватна газовидобувна компанія України. 2019 року видобуто 1,66 млрд кубометрів природного газу, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі. Із 2013 року ДТЕК Нафтогаз збільшила видобуток газу більш ніж у 3 рази та продемонструвала стрімку динаміку розвитку у газовидобувному секторі країни.


Дмитро ДЕРКАЧЕНКО

рейтинг: 
Оставить комментарий
[related-news] [/related-news]
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?