З нагоди дня Героїв Небесної Сотні відділ абонементу Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки (ПОУНБ) ім. Котляревського спільно з Північно-східним міжрегіональним відділом Українського інституту Національної пам’яті (УІНП) підготували та провели патріотичний діалог «і зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце україни».
З ініціативи Північно-східного міжрегіонального відділу УІНП відбувся показ короткометражного документального фільму з циклу «Поборники незалежності. Полтавщина» про Героїв Небесної Сотні — уродженців Полтавського краю.
Вшанувати пам’ять Героїв Майдану до ПОУНБ імені І. П. Котляревського прийшли учні Полтавського вищого професійного училища імені А. О. Чепіги, вчителі, які отримують післядипломну освіту в Полтавському обласному інституті післядипломної освіти імені М. В. Остроградського, працівники закладів культури Полтавського району.
Зоя Величко, головний бібліотекар відділу абонементу, зробила короткий історичний екскурс, який нагадав про те, що спонукало українців до масових протестів, які згодом дістали назву Революція Гідності. Увазі присутніх були представлені книги, що розповідають про Героїв Майдану. Серед них книги: Ірен Роздобудько «Ґудзик 2», Марії Матіос «Приватний щоденник», Антіна Мухарського «Майдан. Революція духу» та інші.
Серед презентованих книг і збірка «Майдан від першої особи. Регіональний вимір. Випуск 3.ч.2». Цей збірник спогадів підготовлено у рамках проєкту УІНП «Майдан: усна історія». Регіональний представник УІНП в Полтавській області Олег Пустовгар, який уклав для книги Хроніку подій Революції Гідності на Полтавщині, поділився власними спогадами про пережите.
За матеріалами офіційного сайту ПОУНБ імені І. П. Котляревського