Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - Полтавська газонафтова компанія планує наростити видобуток нафти


Вісті з Полтави - Полтавська газонафтова компанія планує наростити видобуток нафти

11 лютого у Полтаві пройшла нафтогазова виставка «Нафта. Газ. Сервіс — 2020». Полтавські газовидобувники розповіли про свої досягнення та плани.


СП ПГНК займається видобуванням газу, нафти та конденсату у трьох районах Полтавської області: Новосанжарському (Нехворощанська ОТГ, Драбинівська ОТГ), Полтавському (Терешківська ОТГ) та Машівському (Базилівщинська селищна рада).За 2019 рік Україна отримала від СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) 564,9 млн грн ренти, а місцеві бюджети Полтавщини — понад 28 млн грн. Із них 15,1 млн грн — в ОТГ та сільські ради, 11,4 млн грн — до районних бюджетів, а 2,06 млн грн — до обласного бюджету Полтавщини.Микола Оринчак, технічний директор СП «Полтавська газонафтова компанія», розповідає, що 2019-й був успішним і для Полтавської газонафтової компанії:— Ми наростили видобуток нафти і газу на понад 50%. 2019 року ПГНК пробурила 4 нові свердловини, відремонтувала 10 свердловин. Ми збільшили видобуток газу до 280 млн кубометрів на рік і видобули 47 тисяч тонн нафти. Переробили газ і отримали 13 тисяч тонн зрідженого газу.
Технічний директор СП «Полтавська газонафтова компанія» Микола Оринчак

Є у ПГНК і досягнення у соціальних проектах. 2019 року компанія ініціювала створення ландшафтного заказника «Світлівщина», за що їй присудили «Еко-Оскар». Крім того, виступила партнером при будівництві міні-футбольного поля у Нехворощанській ОТГ і допомогла у модернізації Соколовобалківської школи.Довідково. СП «Полтавська газонафтова компанія» — спільне українсько-британське підприємство, що було створене 1994 року. СП ПГНК — один із лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії — пошук, розвідка, видобуток та підготовка нафти та газу. СП ПГНК — 100% дочірнє підприємство JKX Oil & Gas plc, акції якої розміщуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року.


Катерина КРОЛЕВСЬКА

рейтинг: 
Оставить комментарий
[related-news] [/related-news]
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?