Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - На зупинках Полтави встановили нові рекламні тумби та зняли конструкції з електроопор


Вісті з Полтави - На зупинках Полтави встановили нові рекламні тумби та зняли конструкції з електроопор

В центрі Полтави встановили нові рекламні тумби

Цього тижня на зупинках Полтави почали встановлювати нові рекламні конструкції. Сьогодні на них уже розмістили рекламу, а старі рекламні щити на електроопорах зняли.


У Полтаві електроопори завішані рекламними вивісками. Особливо громіздкі були на електроопорах біля зупинок громадського транспорту.У 2018 році внесли зміни до закону «Про рекламу». Згідно зі змінами забороняється розміщення реклами на опорних та інших елементах контактної мережі, у тому числі опорах зовнішнього освітлення. Автори законопроекту мали на меті сприяти збереженню автентичності та просторової композиції архітектури міста. Також відсутність реклами на стовпах має поліпшити ситуацію у сфері безпеки дорожнього руху.Попри заборону полтавська влада продовжувала продовжувати дозволи ПП «Нерухомість» на розміщення реклами. Підприємство має 23 конструкції, які розташовані на зупинках, і в якості носія використовують саме електроопори.Після 2 років міська влада все-таки змусила підприємця переробити вивіски. Спочатку ПП «Нерухомість» запропонувало 4-метрові тумби із круглим наконечником. Цей варіант не підійшов, і вони розробили невисоку трьохпозиційну конструкцію, яка стоїть на бетонній основі.


Дану конструкцію погодила поліція, інспекція контролю за благоустроєм та КП «Полтава-Сервіс». Нові рекламні тумби стоять на зупинках: Будинок зв’язку, Млинзавод, Оптика, Шевченка, 1100-річчя Полтави, Інститут зв’язку, Автостанція, Богдана Хмельницького, Браїлки, Південний вокзал.Краса — суб’єктивне поняття. Рекламні тумби стають частиною міського середовища і стоять десятки років. Тому при їх встановленні звертають увагу на те, щоб конструкція була привабливою для мешканців і гостей міста. Але красу чи якусь естетику в даних тумбах знайти не так і просто.
Чи подобається вам вигляд нових рекламних тумб?

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?