«Агрофірма «ім. Довженка» обгородила дитячий майданчик для безпеки дошкільнят. Тепер на майданчик не заходять сторонні люди, а діти не вибігають на дорогу.
У Великій Бузовій Шишацького району працює навчально-виховний комплекс, де навчаються 98 школярів та 32 дошкільники. НВК розташований близько до проїжджої частини, тому є небезпека, що дошкільнята вибігатимуть на дорогу.
Для гарантування належних умов дітям з НВК «Агрофірма «ім. Довженка» облаштувала паркан. Тепер бавитися дітям безпечно.
За словами директорки Великобузівського НВК Ольги Попович, компанія завжди допомагає в усіх питаннях закладу.
— «Агрофірма «ім. Довженка» завжди підтримує всі ініціативи. Починаючи від ремонту покрівлі, закінчуючи ремонтом сходів та огорожею, — зазначає пані Ольга.
У навчальному закладі вчаться діти не тільки з Великої Бузової, а й Зеленого, Малої Бузової, Науменків, Низової Яковенщини, Тищенків, Цьовів, Дем’янків, Яковенщини-Горової та Бухунів.
У 2012-му батьки дошкільнят запропонували розширити дитячу групу. Адже дітей стало досить багато: спочатку 15, потім 20, згодом ще більше, а місця було замало. Тому потрібно було перепланувати частину приміщення. У цьому допомогла компанія. Тепер у садочку дві повноцінні групи.
Крім цього, агрофірма ініціювала факультатив для учнів сьомих — дев’ятих класів «Моє майбутнє в агро».
Також учні виграли грант від компанії та отримали 15 тис. грн. На ці кошти старшокласники відкрили соціальне підприємство «Lilac tree». Це майстерня, де діти виготовляють вироби з деревини: лавки, стільці, дошки, різний декор. Найближчим часом діти планують облаштувати лаунж-зону й виготовити для неї меблі.
Також учні беруть участь у різних конкурсах і виставках, де презентують власні вироби. Інколи їх продають, а на зароблені кошти купують необхідне обладнання.
— Ми завжди допомагаємо тим громадам, де працює компанія. Щороку проводимо збори із сільськими головами, старостами, щоб визначити, яка підтримка їм необхідна, — розповідає заступник генерального директора з соціальних питань «Агрофірми «ім. Довженка» Наталія Хорольська.
ГО «Полтавщина Аграрна»