Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - Повітря та шумове навантаження біля Лутовинівського елеватора агропромхолдингу «Астарта-Київ» у межах норми — результати лабораторних досліджень


Вісті з Полтави - Повітря та шумове навантаження біля Лутовинівського елеватора агропромхолдингу «Астарта-Київ» у межах норми — результати лабораторних досліджень

Біля Лутовинівського елеватора агропромхолдингу «Астарта-Київ» фахівці з лабораторії дослідили повітря, шумове навантаження та інфразвук. За результатами всі показники в межах норми. Вони не становлять загрози для здоров’я жителів Козельщини та навколишнього середовища.


Нагадаємо, 14 жовтня жителі Лутовинівки звернулися з п’ятьма проханнями щодо роботи елеватора. Одне з таких — зменшити викидання лушпиння в повітря, якщо ті становлять загрозу для здоров’я жителів Козельщини.
Лутовинівський елеватор

Минулого тижня «Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» на прохання жителів Лутовинівки ініціювала екологічні дослідження повітря, шумового навантаження та інфразвуку. Фахівці з незалежної лабораторії провели їх на відстані 100 м від елеватора та біля житлової зони.
Робота фахівців з лабораторії


Пристрій для вимірювання викидів у повітрі

Це необхідно, щоб визначити чи є в повітрі понаднормові викиди діоксиду азоту, оксиду вуглецю, запиленість від перевалки продукції.Вимірювання необхідних речовин провели спеціальними приладами. Газоаналізатор ДОЗОР-С-М показав, що у повітрі відсутній діоксид азоту та оксид вуглецю. Пристрій для відбирання проб Тайфун Р-22 набирає в спеціальну колбу певну кількість повітря. Це необхідно, щоб у лабораторії визначили рівень запиленості від перероблення сировини на елеваторі.Шумоміром визначили рівень гучності роботи самого елеватора. Ці розрахунки також проводили в лабораторії. За результатами досліджень протоколами № 2972-2984 та № 153-154 усі проби не перевищують допустимих норм.
— Ми — прозора компанія. Тому завжди дослухаємося до жителів громад, де працює підприємство. І реагуємо на всі питання, які виникають у них. Усі показники у нормі, й людям нічого не загрожує, — розповідає заступник гендиректора з соціальних питань Анатолій Таранушич.
Анатолій Таранушич, заступник гендиректора з соціальних питань

На публічні заміри спеціальної лабораторії «Добробут» запросив представників громади та журналістів.«Агрофірма «Добробут» працює в Козельщинському районі вже 15 років. Після реформи децентралізації та утворення тут ОТГ «Добробут» став одним із бюджетоутворювальних підприємств громади.


ГО «Полтавщина Аграрна»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?