Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - Шамота: понад 700 вихованців полтавської спортшколи № 2 забезпечені умовами для тренувань


Вісті з Полтави - Шамота: понад 700 вихованців полтавської спортшколи № 2 забезпечені умовами для тренувань

Ремонт у Дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву № 2 в Полтаві майже закінчений. Замінили вікна, зробили гідроізоляцію стін і цоколю. Наразі закінчують утеплювальні роботи. За словами секретаря Полтавської міськради Олександра Шамоти, всі ці заходи дають змогу, по-перше, забезпечити дітям комфортні умови навчання і тренувань, а, по-друге, дають школі можливість заощаджувати на опаленні.


Іще навесні в тренувальних залах школи були мокрі стіни та підлога. Стара гідроізоляція не витримувала жодної критики. І це при тому, що саме ця школа вважається однією з кращих в Україні кузень професійних волейболістів і баскетболістів. У ній навчається 729 дітей різного віку. На тренування вони ходять із задоволенням. Для багатьох спорт став головним захопленням, говорить директорка школи Ірина Цокало:— Досягнення є. Діти активно беруть участь у дитячих лігах. У другій лізі з волейболу — хлопці та дівчата. У вищій лізі з баскетболу. Зараз тільки почався навчальний рік. Вони тільки починають їздити на змагання, але вже дівчата та хлопці вибороли перші місця в обласних змаганнях.


Соціал-демократ Олександр Шамота особисто перевіряє якість ремонтних робіт. Каже, спорт має бути одним із пріоритетів на рівні з освітою та охороною здоров’я.
— Готовий об’єкт до опалювального сезону. Зараз вирішуємо, щоб раніше, ніж розпочнеться опалювальний сезон, запустити опалення, щоб дітям було комфортніше займатися. Ця школа готує майбутніх волейболістів і баскетболістів найвищого рівня. Ми любимо пишатись своїми спортсменами-переможцями, то маємо й подбати про гідну їхню підготовку. Окремо обговорили плани на наступний рік. Це — ремонт роздягалень, даху, це заміна паркету в основній залі. Через рік ми будемо відзначати 60 років цій школі. І відповідно треба почати її готувати до такого ювілею. Тому плануємо на наступний рік заміну паркету, ремонт даху, ремонт роздягалень, — зазначив Олександр Шамота.


Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка