Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - Директор Департаменту будівництва ПОДА Тимофій Голбан: «Встановлення вагових комплексів дозволить зберегти стези області»


Вісті з Полтави - Директор Департаменту будівництва ПОДА Тимофій Голбан: «Встановлення вагових комплексів дозволить зберегти стези області»

Вантажівка на пересувному ваговому комплексі

У Полтаві встановили майданчик під ваговий комплекс. У перший же день його роботи затримали кількох порушників. Проект реалізувало ДП «Агентство місцевих доріг». Це — один з кроків для збереження доріг Полтавщини від руйнування.


Щоб дороги не псувалися у перший же рік після ремонту, потрібен контроль за дотриманням ПДД вантажівками. Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т дорогами місцевого значення. Але не всі ці правила виконують. Проблема стала системною для всієї країни і для Полтавщини теж.Контролюють вагу транспорту і штрафують порушників працівники Укртрансбезпеки.У цьому році «Агентство місцевих доріг» планує встановити додаткові шість майданчиків під вагові комплекси на території області до вже існуючих.
Пристрій, який вираховує перенавантаження

Директор ДП «Агентство місцевих доріг» Олексій Басан розповідає, що на розміщення об’єкту знадобилося лише три тижні.— Сподіваємося, цей майданчик допоможе вирішити проблему хронічної руйнації доріг перевантаженим транспортом. Біля Сем’янівки у нас немає технологічної можливості розміщення майданчику, тому й обрали Полтаву. Розмістили його за кошти дорожнього фонду. На даний час Укртрасбезпека вже почала працювати. Співпраця інспекторів, патрульних і нас, як балансоутримувачів доріг місцевого значення, дозволить ефективно боротися з перевантаженням та збереже дороги нашого міста, — зазначає Олексій Басан.
Олексій Басан

Директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан акцентує увагу на тому, що ремонтувати дороги, які невдовзі будуть розбиті — це викидання коштів на вітер.— Сьогоднішнє відкриття майданчику під ваговий комплекс — це результат системної роботи. Такий стратегічний підхід обов’язково принесе користь і збереже дороги у нормальному стані, а також дозволить ефективно відновлювати автошляхи, — підкреслив Тимофій Голбан.
Тимофій Голбан

Про штрафні санкції для водіїв — порушників вагових норм — розповів начальник управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Володимир Димкар.— Є спеціальні формули, за якими вираховують, чи є перевантаження. Сам процес повністю автоматизований. Чудово, що такий майданчик з’явився у Полтаві. Ми будемо просити згодом, щоб поставили стаціонарні пости для наших інспекторів, — зазначив Володимир Димкар.
Володимир Димкар

У перший же день роботи вагового комплексу затримали кілька правопорушників. Один із них, наприклад, перевозив вантаж на 6 тонн більший за норму. Відповідно до процедури інспектор виписав йому штраф у розмірі 491 євро 13 євроцентів. Штраф не підлягає оскарженню.
Олексій Басан і Володимир Димкар на відкритті майданчику

Нагадаємо, що вартість проекту — більше 1 млн грн. Витрати на розміщення вагового комплексу взяло на себе ДП «Агентство місцевих доріг». Міська влада Полтави сприяла у розміщенні майданчика, але не долучилася до співфінансування.


Прес-служба Полтавської ОДА

рейтинг: 
Оставить комментарий
[related-news] [/related-news]
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?