Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - Щербанівська ОТГ — взірець успішного впровадження системи Нової української школи


Вісті з Полтави - Щербанівська ОТГ — взірець успішного впровадження системи Нової української школи

Головна освітянка Полтавщини Олена Харченко і голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик

Освітяни з різних куточків області приїхали до Щербанівської ОТГ переймати досвід успішного впровадження освітньої реформи. Тут для них провели екскурсії навчальними закладами, а після відбулося засідання профільної Координаційної ради.


Огляд почали з Тростянецького НВК. Тут цьогоріч замінили всі вікна на енергозберігаючі, оснастили початковий клас за всіма вимогами Нової української школи. Зокрема, обладнали інтерактивною дошкою, проектором, новими меблями та розвиваючими стендами.— Освітня реформа кардинально змінила як навчальний процес, так і всіх його учасників. Дітлахи, які закінчили цьогоріч перший клас, стали більш комунікабельними, навчилися працювати в команді, не бояться школи, навпаки, хочуть сюди. Вчителі постійно відвідують семінари в Україні й за кордоном, самовдосконалюються. Ми розуміємо, що так, як жили три роки тому, вже не будемо, — зауважила директорка Тростянецького НВК Наталія Драч.Крім цього, в НВК закупили нові парти для всіх учнів, реалізували проект «Зелений клас». Останній розташований просто неба, де школярам проводять уроки на свіжому повітрі, на природі. Також гостям продемонстрували музей-кімнату хліба, де учням викладають історію.
Директорка Тростянецького НВК Наталія Драч розповідає про свій заклад


Музей-кімната хліба Тростянецького НВК

— Коли переступаєш поріг цієї школи, відчувається атмосфера любові до дітей. Такий момент, як прізвища учнів, вказані на кожній виставленій роботі — це приємно для батьків, для відвідувачів, самих школярів. Видно, що директор вболіває за школу й педагогічний колектив. Чудово організований перший клас, — поділилася враженнями начальниця загального відділу Новосанжарської ОТГ Таміла Миколос.За словами директорки Тростянецького НВК, якісне забезпечення матеріально-технічної бази — заслуга Щербанівської сільради. Не залишалися осторонь і батьки. Оскільки освітня субвенція покривала лише частину витрат, більшість коштів — на закупівлю меблів, обладнання та всього необхідного — виділяли з бюджету громади.Зауважимо, з 1 серпня Тростянецький НВК змінює свій статус і стає філією опорного закладу — Щербанівської ЗОШ. Це означає, що 10-11 класів у Тростянці більше не буде. На такий крок пішли заради якіснішої освіти школярів.Наступний зразковий навчальний заклад, який не можливо оминути увагою — Розсошенська гімназія. Тут наступного навчального року за парти сядуть понад півтори сотні першокласників. В яких умовах вони навчатимуться?— Нова українська школа — реформа, яку впроваджують на всіх рівнях. І наша ОТГ — чудовий приклад успіху на цьому шляху. За короткий проміжок часу ми зробили зовнішнє оздоблення шкіл, тепломодернізацію, оновили класні кімнати, закупили сучасну техніку. І це не заслуга Процика. Це означає, що в державі йдуть перетворення, що в нас прекрасний депутатський корпус сільської ради. Що є взаєморозуміння, повага й співпраця із районною та обласною владою, — говорить Щербанівський сільський голова Ігор Процик.
Початковий клас у Розсошенській гімназії


Директор Розсошенської гімназії Євген Яловець


Ігрова зона першокласників

Нині всі школи Щербанівської ОТГ оснащені ігровими та навчально-пізнавальними зонами, партами-трансформерами, куточками живої природи, килимками для ранкових зустрічей, необхідними підручниками, дидактичними матеріалами тощо.— Найголовніше те, що Нова українська школа створює рівні можливості для якісного та успішного навчання дитини як із села, так і з міста, — резюмувала директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.


Прес-служба Щербанівської ОТГ

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка