У Полтавській ОДА підписали договір на штучну траву та ворота для спортмайданчиків 10 шкіл за 7,4 млн грн — роботи мають виконати до серпня цього року
6 червня управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА підписало договір на облаштування 20 спортмайданчиків штучною травою та воротами. Роботи виконуватиме ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики», яке отримає за них 7,4 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.
Нагадаємо, тендер на синтетичну траву та спецобладнання для облаштування ігрових майданчиків зі штучним покриттям управління оголосило 3 квітня. Очікувана вартість закупівлі склала 7,6 млн грн. На конкурс заявилося двоє учасників із наступними пропозиціями:
Під час аукціону обидва учасники знизили початкові пропозиції на однакову суму — 190 тис. грн, тому торги виграла та компанія, яка одразу запропонувала меншу ціну — «Дитячі та спортивні майданчики». З нею уклали договір.
За 7,7 млн грн київський підрядник має облаштувати штучною травою та воротами для міні-футболу 10 спортмайданчиків, розміром 22×42 м. Перед прокладанням трави має бути забезпечена відповідна поверхня покриття з піску та гумової крихти. Ворота ж мають бути розбірні, пофарбовані та обладнані кришечками. Також вони повинні мати сітки.
Змонтувати обладнання товариство має до 31 липня 2019 року. Перелік адрес майданчиків, які забезпечать покриттям та інвентарем, затвердили спільним розпорядженням голів Полтавської ОДА та Полтавської облради від 28 травня.
Перший у цьому списку — футбольний майданчик на території 5-ї школи Полтави. Його урочисто відкрили у жовтні минулого року, але без штучного покриття та воріт. Ця основа коштувала бюджету 1,06 млн грн. З них «Полтавагропроект» отримав 116 тис. грн за розробку проетно-кошторисної документації, ТОВ «Асфер груп» — 928 тис. грн за будівельні роботи, Ще 13 тис. грн коштувала експертиза проекту.
Місто пояснило таку ситуацію тим, що будівництво майданчиків проводилося шляхом співфінансування з областю й облрада «провалила» відповідний тендер. Покласти траву пообіцяли у 2019 році.
Отже, повний перелік адрес, за якими майданчики облаштують травою та воротами, наступний:
Ще 9 об’єктів область поставила у «резерв». Тобто вони наступні у черзі на обладнання. Це заклади за адресами:
ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики» не отримає коштів, поки не виконає роботи. Договір не передбачає попередньої оплати на придбання матеріалів тощо. До того ж, підрядник має надати річну гарантію на штучну траву та ворота.
Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»