Авторизация

Вісті з Полтави - Активістка з Полтавщини підкорює проект «Нові лідери»


Вісті з Полтави - Активістка з Полтавщини підкорює проект «Нові лідери»


Активістка з Кременчука Юлія Цибульська з унікальним освітнім проектом підкорює «Нові лідери». Проект, який кременчужанка планує втілити завдяки участі у «Нових лідерах», передбачає розбудову національної мережі представництв по всій території України з числа громадських діячок, керівниць, експерток з різних сфер життя.


Проект «Жіноча коаліція України» — це практичний досвід для жінок, участь у прийнятті рішень і потужна підтримка жіночих ініціатив.


Це стане дієвим об’єднанням лідерок думок та лідерок змін, місією яких буде освітня експансія для зростання рівня освіченості жінок та суспільства в економіці, політиці, юриспруденції, психології.Така ініціатива передбачає створення спеціальної школи кадрового резерву, що підготує майбутню суспільно-політичну еліту нової генерації.— Існують проекти по захисту прав жінок, існують проекти, які допомагають жінкам за умов домашнього насильства... Це все — нагальна потреба у допомозі жінкам. В нашому випадку мова йде саме про навчання жінок. Навчання бізнесу, правилам гри у політиці, культурі, проведенню різних заходів. Головний акцент — на інноваційному підході, — зазначає Юлія.«Нові лідери» — це можливість втілити в життя проект всеукраїнського масштабуДля втілення проекту в життя Юлії Цибульській потрібна ваша підтримка у «Нових лідерах». Для цього потрібно зареєструватися на сайті як виборець (громадянам від 18 років), ввести свої дані і проголосувати за кременчужанку ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
Нові Лідери 2019. Мій проект - Жіноча Коаліція України.

Освітня революціонеркаЮлія Цибульська стала першою активісткою в Кременчуці, яка заснувала суто жіночу громадську організацію «Інша Жінка», мета якої — популяризувати сучасну освіту у форматі менторства та перейняття чужого успішного досвіду, в тому числі у форматі зустрічей «жінка для жінки». На рахунку організації — ряд заходів, які збирали не менше 700 учасниць і відомих в Україні спікерок. І кожна жінка, яка виходила після такого заходу, вже була іншою.В регіоні створюється кластер соціально-активних жінок, розвивається й популяризується жіноче підприємництво, обмін досвідом, генерування нових ідей та реалізовуються спільні проекти.


Великою популярністю у Кременчуці користуються безкоштовні курси з вивчення найпопулярніших іноземних мов (польська та англійська) в стінах її освітнього центру «Інша освіта».


Це єдині постійно діючі курси іноземних мов. І все це завдяки інноваційному підходу до доступності освіти. Головна місія проекту — зробити сучасну освіту доступною кожному. Крім того, там безкоштовно навчаються діти з числа сиріт.Нині великою розголосу у Кременчуці набирає її «Інша школа бізнесу» для жінок. Менторки, серед яких керівниці великих підприємств, власниці кав’ярень, коучі, навчать, як втілити свою мрію в реальність. Найкраща учасниця бізнес-школи отримає 30 тисяч для втілення своєї ідеї в життя.


Андрій ПЕТРОВ

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?