Відбір шкіл на GoCamp 2019 триватиме до 22 березня. Щоб долучитися до проекту, навчальним закладам потрібно заповнити анкети та в форматі відео запросити волонтерів до своєї школи. Програма GoCamp вчить дітей працювати у команді, бути толерантним до інших та критично мислити.
GoCamp — це новий формат пришкільних мовних таборів з поглибленим вивченням англійської, німецької, французької тощо з залученням носіїв мов.
У мовному таборі діти матимуть можливість долучитися до реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише іноземною мовою. За допомогою спеціально розробленої програми школярі вчитимуться працювати в команді, бути толерантними до інших та критично мислити.
Щоб долучитися до проекту, навчальним закладам потрібно заповнити анкети та в форматі відео запросити волонтерів до своєї школи. Ролик має бути англійською мовою до 90 секунд.
Школи, які пройдуть конкурсний відбір, гарантовано отримають методичну підтримку та можливість візиту волонтера-іноземця в один із періодів: 3-14 червня; 10-21 червня; 12-23 серпня.
До участі у GoCamp 2019 можуть долучитися як державні, так і приватні школи. Для закладів, які хочуть гарантований візит волонтера та можливість самостійно обрати дати табору, працюватиме платна опція. Вартість — 28 тисяч гривень. Скористатися цією можливістю та подати заявку на платну участь можливо до 1 квітня.
Участь в проекті GoCamp для Полтавщини — досвід не новий. Школи області вже тричі влаштовували мовні табори. Протягом цього часу понад тисяча учнів поглибили знання з англійської, німецької та французької мов.
— Наша інтеграція у ЄС та НАТО — процес незворотній. І я впевнений, що цей шлях правильний. Якщо у часи моєї юності володіння іноземними мовами було просто гарною рисою, то зараз це необхідність. Володіння англійською, німецькою та іншими мовами значно розширює горизонти, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.
Минулого року іноземних гостей приймали п’ять загальноосвітніх навчальних закладів області: Потічанський навчально-виховний комплекс, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки, Розсошенська гімназія, а також Полтавські гімназія № 6 та школа № 26.
— Нова українська школа передбачає компетентнісний підхід. Школярі повинні вільно володіти рідною мовою та знати іноземні. І діяльність GoCamp сприяють нам у цьому. Освітяни Полтавщини дуже вдячні волонтерам, — зазначила директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.
У кожному пришкільному таборі минулого року було близько 50 учнів 10-15 років. Із ними працювали, спілкувалися, грали в ігри та ходили на екскурсії волонтери з Англії, Америки, Німеччини, Данії та Франції. Протягом усього часу іноземні гості проживали в сім’ях, де мали можливість познайомитися з українською національною кухнею.
ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА