Авторизация

Вісті з Полтави - ТОП-5 проектів газовидобутку Полтавщини: новоиспеченна техніка, міжнародні конференції, освіта, перша допомога і партнерство з громадами


Вісті з Полтави - ТОП-5 проектів газовидобутку Полтавщини: новоиспеченна техніка, міжнародні конференції, освіта, перша допомога і партнерство з громадами


У 2018 році практично всі підприємства АТ «Укргазвидобування» оновили свою технічну складову: ввели інноваційне програмне забезпечення, закупили іноземні верстати, збільшили газовидобуток. Приватні компанії також не відстають і йдуть у ногу з державними. Результати роботи газовидобувних підприємств добре видно за проектами, які компаніям вдалося втілити.


2018 рік для газодобувної сфери пройшов під гаслом: «Усе задля розвитку Полтавщини». За цей період газовидобувні підприємства втілили в життя багато важливих проектів, а уряд прийняв низку постанов, покликаних поліпшити галузь.






20 нових верстатів для буріння придбало АТ «Укргазвидобування»



Щоб свердловини глибиною 5 км бурили не 2-3 роки, а за 100 днів, потрібне нове обладнання. АТ «Укргазвидобування» підписало договори на закупівлю 20 нових сучасних бурових верстатів. Новозакуплені бурові верстати продуктивніші за свої наявні аналоги у флоті УГВ та екологічніші. Нові верстати схожі на конструктори Lego — такі ж зручні та швидкі в монтажі. Їхня робота супроводжується нижчим рівнем шумів, бо вони укомплектовані дизельними двигунами нового покоління.



Крім того, УГВ моститиме дороги до своїх об’єктів спеціальними плитами — тому питання розбитих і непрохідних автошляхів ні в кого не виникатиме.



Перша міжнародна конференція щодо інновацій



22 листопада ДТЕК Нафтогаз провів міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні технології для підвищення ефективності роботи нафтогазового бізнесу». На заході зібралися міжнародні та українські спеціалісти — науковці нафтогазової сфери, представники видобувних компаній та передових університетів держави, які спеціалізуються на профільній освіті.



Головним меседжем усіх спікерів стало забезпечення енергонезалежності країни, а для цього вже сьогодні потрібно застосовувати сучасні технології газовидобутку. Ідеться про інновації в усьому виробничому процесі: від геологорозвідки родовищ до застосування інноваційних технологій в інтенсифікації чинного фонду.



Проведення цієї конференції дозволяє українській нафтогазовій сфері швидше інтегруватися в європейський простір.



Лабораторії моделювання й інші вклади в освіту



На початку вересня у Полтавському національному технічному університеті з’явилася лабораторія 3D-візуалізації нафтогазових технологій та 3D-моделювання процесів газовидобування. Вона складається із трьох приміщень. Є зала для стерео-проекцій, класи практичної підготовки та самостійної роботи. В усіх — сучасна комп’ютерна техніка та візуалізаційні системи.



Програмне забезпечення, встановлене там — найкраще на даний момент у світі. Йдеться про такі програми, як Petrel, Eclipse та інші. Створили лабораторію за підтримки АТ «Укргазвидобування», НАК «Нафтогаз-Україна» та Schlumberger.



Окрім цього, компанія ДТЕК Нафтогаз відкрила лабораторію 3D-моделювання на базі Полтавського коледжу нафти й газу.



Освітні центри впроваджують із вересня 2018 року дуальну освіту. Завдяки цьому проекту студенти будуть навчатися не лише за партами в закладах, а й безпосередньо на виробництвах. Так, два з п’яти навчальних днів вони проводять «в полі».



Як із газовиків зробили рятувальників



Організація FAST, яка в усій Україні проводить тренінги з надання домедичної допомоги, спільно з АТ «Укргазвидобування» навчили співробітників компанії необхідним навичкам першої домедичної допомоги.



Близько 1000 співробітників «Укргазвидобування» пройшли тренінг від інструкторів FAST. Учасників тренінгів навчили, як діяти при сильній кровотечі, при зупинці серця, при утопленні, при падінні людини з висоти й у багатьох інших випадках, коли надання допомоги критично важливе.



Кращий будинок культури в області та інші об’єкти, які відремонтували в 2018 році коштом газовиків



У Коломацькій ОТГ коштом АТ «Укргазвидобування» відремонтували місцевий будинок культури, який, на переконання голови громади Євгена Почечуна, кращий в області. Вартість робіт — понад 6 мільйонів гривень. АТ «Укргазвидобування» профінансувало велику частину ремонту — 4 мільйони 674 тисячі 855 гривень.



Також у 2018 році для Заводського інша компанія — «Регал Петролеум» — виділила 100 тисяч гривень на навіс для дитсадка й 110 тисяч гривень на ремонт фасаду школи.



У 2018 році «Полтавська газонафтова компанія» для Нехворощанської й Соколовобалківської сільради компанія допомогла з кількома проектами. Так, біля Нехворощанського будинку культури вже замінили асфальтне покриття й облагородили територію центрального парку. У Соколовій Балці коштом ренти відремонтували школу, регулярно проводять роботи з благоустрою, виділяють допомогу незахищеним категоріям.



Читайте також: Енергоефективна Полтавщина: проекти в громадах області, створені за підтримки газовидобувних підприємств.


Катерина КРОЛЕВСЬКА

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка