Авторизация

Вісті з Полтави - Студенти Полтавського осередку Української Академії Лідерства познайомилися з роботою обласної державної адміністрації


Вісті з Полтави - Студенти Полтавського осередку Української Академії Лідерства познайомилися з роботою обласної державної адміністрації


Студенти Полтавського осередку Української академії лідерства завітали до обласної державної адміністрації. Говорили про функціонування ОДА та її департаментів, а також про роботу на державній службі.


УАЛ — це 10-місячня освітня програма для випускників шкіл від 16 до 18 років. По Україні створені 5 осередків, де зібрана талановита молодь з усіх її куточків. Один з них працює у Полтаві. В основі навчання три елементи розвитку — фізичний, емоційний та інтелектуальний. 



Крім місцевих лідерів думок, зі студентами працюють і викладачі з всеукраїнським ім’ям: Павло Шеремета, Андрій Зелінський, Ярослав Грицак. 



Студентів УАЛ Полтава до адміністрації запросив її очільник Валерій Головко. Для нього це вже друга зустріч з УАЛівцями. До цього голова Полтавської ОДА відвідав їх кампус та прочитав лекцію. 




Валерій Головко




— Вони для мене абсолютно цікаві і унікальні в тому, що дійсно хочуть бути лідерами. Ми показуємо молоді, що сьогодні людина може знайти своє місце, не виїжджаючи за межі країни. Абсолютно реально реалізувати себе тут. Я впевнений, що частина цих дітей поповнять ряди державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування, — розповідає Валерій Головко. 



Голова Полтавської ОДА також наголосив на тому, що робота в органах державної влади сьогодні дає умови для людей, які хочуть реалізуватися і показати свої здібності:



— Це не вчорашній день, коли приходив чиновник, відсиджував 8 годин. І йому було байдуже, що відбудеться після того. А зараз держслужбовець отримує заробітну плату чи бонусні виплати, які напряму пов’язані з ефективністю та якістю його роботи. 



Директори Департаментів також розповіли про специфіку роботи своїх підрозділів. Крім того, говорили про впровадження в області реформ. 




Інна Іщенко

Директор Департаменту економрозвитку Інна Іщенко наголосила, що Полтавщина перша область за показниками економічної ефективності. Крім того, вона розказала про успіхи об’єднаних громад регіону:



— У рейтингу фінансової спроможності, який складає Мінрегіон, наші громади з населенням у 10 — 15 тисяч займають високі місця. Його очолює Щербанівська ОТГ, 13-та — Козельщинська, Лохвицька займає 14 місце, на 17 позиції Гребінківська, а Шишацька — 18. 




Олена Харченко

Цікава для студентів полтавського осередку УАЛ і освітня реформа. Багато питань стосувалися впровадження інклюзивної освіти, а також змін, які відбуваються, в цілому:



— Реформування загальної середньої школи — це великий крок вперед. І Полтавщина теж приєдналася до цього процесу. Зараз впроваджується компетентісне навчання. Мета Нової Української Школи — щоб дитина не просто вивчала предмет, а використовувала знання на практиці, — розповіла директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко. 




Один зі студентів та Віктор Лисак

Окрему увагу також приділили реформі медицини. Зараз на первинній ланці змінився принцип оплати за послуги. За словами Директора Департаменту охорони здоров’я ПОДА Віктора Лисака, раніше кошти йшли на ліжка, а зараз держава дає гроші пацієнтам через НСЗУ і вони платять за послуги. 




Студенти дивляться презентацію про економічний розвиток області

У Полтавській ОДА планують і надалі залучати студентів УАЛу до своєї роботи та проводити з ними спільні заходи. А для самих УАЛівців такі зустрічі — це можливість краще зрозуміти структуру влади. 



— Хочемо, щоб студенти УАЛу були знайомі з функціонуванням Полтавської ОДА, розуміли за якими принципом працюють решта адміністрацій України. Щоб вони познайомились з нюансами роботи Департаментів, щоб у них не було владного бар’єру. Вони мають усвідомлювати, що це живі люди, до яких можна приходити і говорити. 


Прес-служба Полтавської ОДА

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка