Працівники Управління захисту економіки Головного управління Національної поліції в Полтавській області повідомили про підозру директорові одного із комунальних підприємств області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
За попередньою інформацією, протягом 2012-2014 років жінка-посадовець щомісячно за власними наказами нараховувала собі як директору підприємства і незаконно отримала премії та матеріальну допомогу на загальну суму близько 400 тисяч гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті обласної поліції.
Мова, напевно, йде про директора КП "Полтавафарм" Наталію Стецюк. Нагадаємо, 6 липня 2015 року в.о. начальника обласної Держфінінспекції Ірина Салогуб повідомила про порушення в роботі директора комунального підприємства "Полтавафарм" Наталії Стецюк. Зокрема, керівниця не надто успішного комунального підприємства протягом 2012-2014 років виписала собі премій на загальну суму у 399,3 тисяч гривень. Її заробіток становив 30 тисяч гривень і був вдесятеро більшим за зарплаті підлеглих. 11 липня минулого року міліція порушила кримінальне провадження щодо порушень, виявлених у КП "Полтавафарм" під час перевірки Держфінінспекції.
Источник: http://visti.pl.ua