Про це написав у Фейсбук голова облдержадміністрації Валерій Головко після сьогоднішньої апаратної наради, де керівники профільних департаментів розповідали про виконання програми енергозбереження у минулому 2015 році.
"Висновок невтішний: не всі керівники районів і очільники комунальних підприємств зрозуміли, що енергоресурси потрібно економити, - поділився результатами звітів голова ОДА. - Тому на колегії буде зроблено детальний аналіз по кожному району і по кожному комунальному підприємству: які проекти енергозбереження розроблені, які заходи було впроваджено".
Посадовець зізнався, що й в будівлі облдержадміністрації та обласної ради заходи з енегрозбереження зокрема утеплення, ще не проведені й його проект ще планується розробити.
Очільник області також ініціюватися  для керівників районів, міст, селищ і проведення  практичних семінарів у Комсомольську та Миргород, де вже  впроваджують проекти енергозбереження й  економлять кошти і ресурси. Пан Головко згадав,зокрема,  що у Миргороді працює перша і унікальна для України котельня на соломі, введена в експлуатацію завдяки підтримці USAID.