У Полтаві обирали найспортивнішу родину

19 березня управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно з Полтавський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх провели традиційні спортивні змагання "Тато, Мама, Я – спортивна сім'я".

У их взяла участь 21 спортивна родина міста, яка представляла навчальний заклад. Кожна команда складалася з трьох людей: мами, тата та дитини (2006 року народження та молодше).
Програма змагань складалася з п'яти естафет: "Міст до змагань"; "Стрибунці"; "Конкурс татусів"; "Велике прання"; "Тунель".

За інформацією прес-служби міської влади, призерами міських змагань "Тато, Мама, Я – спортивна сім'я" стали команда гімназії Здоров'я №14 (3 місце) та команда гімназії № 21 (2 місце). Перемогу в міському етапі спортивного турніру здобула родина Московців, яка змагалася за загальноосвітню школу № 34. Переможці та призери візьмуть участь в обласному етапі змагань.

Чемпіони були нагороджені почесними грамотами та медалями. Усі учасники заходу отримали подарунки від організаторів.