Вісім перших місць вибороли полтавські тхеквондисти на змаганнях у Харкові

У Харків відбулась відкрита першiсть СК А-IСТ "АТАКА" з тхеквондо (ВТФ).
У змаганнях взяли участь 400 спортсменів з 21 команди. Полтавську федерацію тхеквондо представляли вихованці ДЮСШ №4.

За результатами змагань двох днів, полтавські спортсмени вибороли вісім 1-х місць й 2-ге місце у командному заліку.

Чемпіонами своїх вагових категорій стали Ігор Гаврилко, Анастасія Коновал, Ступак Катерина, Олександр Литвин, Вадим Маслюк, Каміла Гончаренко, Діана Крикун, Владислав Швидкий.

2-ге місце вибороли В'ячеслав Романько, Варвара Морозова, Єва Гаврилова, Дмитро Тупiк, Данило Луговець, Вадим Боярин.

3 місце у своїй ваговій категорії здобули Ліна Когут, Владислав Матяшов, Олена Хiмiч, Вiкторiя Iванюк, Дар'я Рябцева.

"Дякуємо організаційному комітету за змагання на високому рівні! Також приємно, що кращим спортсменом серед наймолодшої вікової категорії "діти" визнано шестирічного Полтавського тхеквондиста Вадима Маслюка. Даний турнір став своєрідним відбором до змагань G1 – Tournament Ukraine Open Cup – 2016, що відбудуться в м. Львів 25-27 березня, а також до Відкритого всеукраїнського турнір "OLYMPIC STAR", який пройде в нашому місті з рекордною кількістю учасників. Вже зараз зареєстровано 740 спортменів, коментуючи результати турніру, зазначив Президент полтавської федерції тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро.

Готували команду до змагань тренери Андрій та Ірма Нечитайло, Вікторія Терещенко, Віталій Ступак та, безперечно, Юрій Шавиро.