Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Останні дані щодо розвитку пандемії повинні стати для всіх сигналом до пробудження – Європейське бюро ВООЗ

Останні дані щодо розвитку пандемії повинні стати для всіх сигналом до пробудження – Європейське бюро ВООЗ
У Європейському бюро ВООЗ висловлюють сильне занепокоєння щодо розвитку пандемії COVID-19 у різних країнах світу та Європи. Про це під час прес-конференції 17 вересня 2020 року у Копенгагені сказав голова Європейського бюро ВООЗ доктор Ханс Клюге.
За даними ВООЗ, у вересні щотижневі показники захворюваності людей на COVID-19 є вищими, ніж ті, які фіксувалися на першому піку пандемії у березні 2020 року. Мова йде, перш за все, про європейські країни, якими опікується Європейське бюро ВООЗ.
Доктор Клюге зауважив, що розуміє, що наразі в країнах проводиться набагато більше тестів на COVID-19, ніж це було навесні. Це, безумовно, позначається на загальній статистиці захворюваності, але ситуація продовжує лишатися вкрай тривожною через велику кількість госпіталізацій та смертей від COVID-19 в Європі. Тож дані за вересень мусять стати для Європи та світу сигналом до пробудження, вважає пан Клюге. Час усвідомити, що пандемія нікуди не відступила, і знову серйозно почати ставитися до дотримання простих, але дієвих протиепідеміологічних правил.
Ханс Клюге закликав людей дотримуватися соціальної дистанції там, де це можливо, не забувати про важливість носіння масок в громадських місцях, виконання правил гігієни, миття та дезінфекції рук.
Автор: Ольга Купріянова
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка