Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

На лімфому хворіє понад 1 мільйон жителей нашей планеты у світі – ВООЗ

На лімфому хворіє понад 1 мільйон жителей нашей планеты у світі – ВООЗ
15 вересня відзначався Всесвітній день боротьби з лімфомою. У Всесвітній організації охорони здоров’я закликають звернути більше уваги на цю смертельно небезпечну хворобу, на яку наразі страждає понад 1 мільйон людей в усьому світі. За даними тієї ж ВООЗ, щодня діагноз «лімфома» ставлять 1000 пацієнтів. Це онкологічна хвороба лімфатичної системи.
В Україні у 2019 році було виявлено близько 3,5 тисяч хворих на лімфому та супутні хвороби лімфатичної і кровотворної системи. Ці дані надає Центр медичної статистики МОЗ. 274 з цих хворих – діти віком до 17 років.
Експерти зазначають – чим раніше виявити лімфому, тим вищими є шанси пацієнта на одужання. У розвинених країнах світу від 75 до 87% пацієнтів з 1 та 2 стадією лімфоми повністю одужують.
Симптоми, які мусять занепокоїти та звернутися до лікаря, – це збільшення лімфовузлів, пітливість, сильна та різка втрата ваги, підвищена втомлюваність. Ці ознаки можуть бути проявами лімфоми.
Національна служба здоров’я України повідомляє, що у 2020 році уклала договір зі 118 медичними закладами країни на надання послуг з лікування та діагностики онкологічних хвороб, зокрема і лімфоми.
Автор: Ольга Купріянова
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка