Тростянецька громада провела в останню путь полеглого захисника України Андрія Далекого. Він був щирим, доброзичливим і працьовитим. У спілкуванні — відкритим та чуйним, завжди готовим підтримати словом і ділом. Любив життя, родину, свою роботу, рідне село й Батьківщину. Воїну назавжди 40 років, повідомляє Тростянецька територіальна громада:
«Андрій здобув освіту у Тульчинському технікумі ветеринарної медицини, а згодом — в Одеському ветеринарному університеті. Працював ветеринарним лікарем. У березні 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 35-й окремій бригаді морської піхоти ВМС ЗСУ на посаді водія взводу технічної розвідки батальйону логістики. Виконував бойові завдання на Донецькому, Херсонському, Луганському та Покровському напрямках».
Наприкінці листопада 2024 року, коли Андрій виконував бойове завдання поблизу населеного пункту Сонцівка Донецької області, зв’язок з ним обірвався. Майже рік рідні, друзі, односельці та вся громада чекали на його повернення, жили надією і вірою. Та, на жаль, стало відомо, що 27 листопада 2024 року Андрій Далекий загинув, мужньо виконуючи бойове завдання.
Поховали воїна на рідній землі — у його рідній Четвертинівці.
Раніше стало відомо, що на Запоріжжі поліг воїн-доброволець з Прикарпаття, який вийшов на пенсію, але вирішив боронити країну.
Читайте також: За відмінну службу отримав «Залізний хрест»: в бою за Куп’янськ поліг вчитель з Хмельниччини