«Кременчуцька газета» продовжує відстежувати справи стосовно земельних махінацій, в яких фігурує постать адвокатки Лілії Бехтер, яка завідомо неправдиво повідомляла у судах про повноваження представляти інтереси громадян.
Горе-адвокатка говорила, що має на це право, адже з нею уклали громадяни угоди, а потім виявлялося, що громадяни, від яких у судах виступала Л.Бехтер, ніколи її в очі не бачили і ніяких угод з нею не підписували.
Таких людей вже як мінімум чотири і ситуація нагадує пандемію.
Здивовані люди на пані Бехтер пишуть заяви до правоохоронних органів, аби вони відкрили відносно адвокатки кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 400-1 (Представництво в суді без повноважень) щодо завідомо неправдивого повідомлення суду про повноваження представляти іншу особу в суді. У поліції заяви прийняли та порушили кримінальні справи.
Крім того, вони написали заяви на Л.Бехтер до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавщини і вимагають позбавити горе-адвокатку свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.
Там відкривають дисциплінарну справу по Л.Бехтер і призначають засідання дисциплінарної палати КДКА Полтавської області, де планували провести розгляд дисциплінарної справи стосовно адвоката Бехтер Лілії Валеріївни (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серії ПТ № 1944 видане Радою адвокатів Полтавської області 09.01.2018 року). Але Л.Бехтер подала позов до адмінсуду, в якому оскаржує рішення про відкриття проти неї дисциплінарної справи. На самі судові засідання адвокатка не з’являється під різними приводами — то хворіє, то подає клопотання щодо перенесення засідання, бо вона має приймати участь у іншому судовому засіданні. Але у іншому суді подає клопотання про проведення засідання без її участі або ж в інший суд не з’являється.
Виходить, пані Бехтер робить таке собі процесуальне зловживання або такий собі процесуальний тероризм, коли і там не прийшла, і там також не прийшла, але посилалася саме на засідання в іншому суді.
Як кажуть інші адвокати, з ким спілкувалася редакція, в разі кількох неявок суд має обрати поважну причину лише хворобу (наприклад, у разі, якщо адвокатка буде прикутою до ліжка чи хворітиме коронавірусом), або суддя має призначити участь позивача обов’язковим. Якщо і тоді Л.Бехтер не прийде, то позов може бути залишений без розгляду.
Виходить, пані Бехтер затягує час.
«Кременчуцька газета» завдяки сайту youcontrol.com.ua та сайту ring.org.ua дізналася хто є хто пані адвокатка.
Так ось, Л.Бехтер з Володимиром Криворучко є співзасновником і має 50% акцій АО «Криворучко і партнери».
Фірма реєструвалася у м.Полтаві.
Пан Криворучко є бенефітенціарієм ПП «ОХОРОНА «АНТАРЕС-2000», ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ «АНТАРЕС-2000», АБ «ВОЛОДИМИРА КРИВОРУЧКО», ТОВ «УКР-ІНВЕСТ-ГРУП».
Крім того, він разом з Дар’єю Криворучко та Віктором Криворучко є засновником ТОВ «ВОЄДЖЕР ПЛЮС».
Вивчивши судовий реєстр ми побачили, що пані Бехтер представляла інтереси фірм пана Криворучко.
Також Л.Бехтер значилася керівником ТОВ «Юрінвестком» засновником якої є Михайло Михайлович Кривошей. Людина з такими ініціалами колись очолювала Державну фінансову інспекцію у Полтавській області. Він генерал-майор податкової міліції.
За значний особистий внесок у розвиток податкової служби, забезпечення виконання завдань щодо мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів нагороджений знаком «Почесний працівник Державної податкової служби України». За зразкове виконання службових обов’язків, особисту мужність, відданість справі боротьби зі злочинністю, багаторічну плідну працю, професіоналізм та високі досягнення нагороджений нагрудним знаком «За відзнаку в Службі». Нагороджений відзнакою Президента України — медаллю «За бездоганну службу» III ступеня.
Здобув дві вищі освіти: юридичну (Харківський юридичний інститут імені Ф.Е. Дзержинського) та економічну (Житомирський інженерно-технологічний інститут).
У 1994 р. саме він очолив принципово новий підрозділ в органах внутрішніх справ — податкову міліцію. Пізніше цей підрозділ передано в підпорядкування Державної податкової адміністрації (ДПА) України, куди Михайло Михайлович був відряджений для подальшого проходження служби. Протягом 1998-2000 рр. працює першим заступником голови, начальником управління податкової міліції ДПА у Полтавській області. У 2000–2003 рр. обіймає ці посади у Житомирській області. З 2003 р. повертається до Полтавщини, де працює до звільнення зі служби в податковій міліції у 2008 р. Період з 2009 р. присвятив громадській діяльності: заснував і особисто очолює Полтавський обласний благодійний фонд «Від щирого серця». З 2010 до вересня 2011 рр. повертається до роботи в органах внутрішніх справ. Працює першим заступником начальника ГУМВС — начальником УБОЗ ГУМВС України в Полтавській області. Потім знову працював у органах ДПС. Він обирався депутатом Полтавської та Житомирської обласних рад.
Але пані Бехтер, схоже, знає і інших впливових людей. Про це ми розповімо вам трохи пізніше.
А поки, подивившись на партнерів Л.Бехтер завдяки сайтам youcontrol.com.ua та ring.org.ua, ми бачимо, що це люди поважні і впливові, з великими зв’язками. Можливо, саме тому пані Бехтер може собі дозволяти не приїжджати в суди, бо вважає, що за неї домовляться і у неї все схоплено?
А ще можливо саме через висвітлення діяльності даного адвоката публічно, зв’язки з нею та переліченими особами починають розриватися? А можливо тільки на папері?
Але час відповість на багато питань і правда має перемогти. Принаймні, багато хто в це вірить!
Олег БУЛАШЕВ, головний редактор «Кременчуцької газети»