Авторизация

Вісті з Полтави - Тревел-шоу «Крафтові мандри» зробило випуск про Полтавщину


YouTube-шоу «Крафтові мандри» завітало на Полтавщину завітало до локальних виробників меду, молочної продукції, посуду, ножів, декору та органічного зерна


Місяць тому український мандрівник Євген Синельников запустив на своєму YouTube-каналі «УкрЮтюбПроєкт» нове тревел-шоу «Крафтові мандри». У ньому він знайомить глядачів з українськими виробниками крафтової продукції — тобто тієї, яка виготовляється маленькими партіями на невеликих потужностях. Шостий випуск передачі — про полтавських виробників.




Вісті з Полтави - Тревел-шоу «Крафтові мандри» зробило випуск про Полтавщину


Євген Синельніков відвідав пасічницю Марію Мосейчук, яка вже кілька років займається виробництвом меду зі своїм другом, а також — до учасника маркету «Всі. Свої» у Києві гончара Павла, який живе у глухому хуторі біля водойми та виробляє посуд нестандартної й іноді дивної форми.






Також у випуску коваль Владислав Вишневецький, який виробляє ножі та іншу холодну зброю, та художниця Нато Мікеладзе, яка разом з Юліаною Безсмертною виготовляє настінний керамічний декор у вигляді тваринок.






Окрім того, у зйомках взяла участь Тетяна Дядечко, яка у травні цього року відкрила на вул. Соборності крафтову крамницю сиру та хліба. Тетяна також виготовляє кисломолочну продукцію без зайвих домішок, термін зберігання якої становить 10 днів. Однак у листопаді вона була вимушена закрити заклад через нерентабельність. Оскільки матеріал знімали у серпні, на відео учасники називають уже неактуальну адресу та паролі для знижок.






Знімальна група завітала до члена команди ПП «Агроекологія» Олександра Тонких, яке вирощує органічні крупи. Це виробництво вже не можна назвати крафтовим, але, за словами Олександра, земля, на якій ростуть культури, 40 років не оброблялася неорганічними добривами, а корови, від яких це добриво беруть, їдять корми з тієї ж землі.






Ще Євген Синельников додав у випуск кадри з фонтаном «Єдність» біля стадіону, який більшості України відомий як «Фонтан за мільйон», бо його реставрація коштувала 1 мільйон доларів. На завершення програми команда відвідала Сорочинський ярмарок, де поспілкувалася ще й з іншими крафтовими виробниками не з Полтавщини.



Посилання на магазини і продукцію усіх виробників з програми є в описі на відео на YouTube.


Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?