Комунальні служби Полтави під «талановитим» керівництвом нинішніх перших облич міста (Удовіченків, Чепурків та Шамот) працюють геть погано. Але деякі рішення команди Удовіченка та його соратника Чепурка взагалі не стикуються з реальністю. У момент, коли люди активно їздять містом на роботу та у школи, вони на місяць перекрили вулицю Симона Петлюри в районі першої міської лікарні.
У Полтаві незлічена кількість проблем. Дороги — не виключення, а один з найперших «зразкових» прикладів безладу. Неякісний ямковий ремонт, який робиться тижнями та призводить до аварій та заторів став нормально практикою. Керівникам ремонтників байдуже на те, як краще буде для полтавців. Та і «працюють» вони, за словами лідера «Партії простих людей» Сергія Капліна, лише для того, щоб пиляти бюджет та давати роботу своїм підрядникам.
Але перекриття руху на одній з часто використовуваних автомобілістами вулиць на місяць — щось жахливе навіть для наших комунальників.
— У них було кілька місяців карантину, поки люди сиділи вдома та рух був далеко не такий жвавий. Але так звану реконструкцію доріг з тривалим перекриттям вони почали саме зараз. Коли люди знову на роботах, а діти поспішають до школи. Таке відчуття, наче вони роблять це навмисне, — говорить лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін.
До того ж конкурс на ремонт дороги виграло харківське ПП «Будгарант-7», але роботи виконує інша організація, яка також взяла участь у тендері — полтавське ТОВ «Асфер груп». Певно, у ролі субпідрядника. А коштуватиме це нашому місту близько 78 мільйонів гривень.
«Оновлюють» вул. Симона Петлюри на ділянці від вул. Олеся Гончара до вул. Огнівської. Зараз рух повністю зупинили від перехрестя з вул. Гончара до пологового будинку. Ніхто не зробив нормального сповіщення, тож для автомобілістів та маршрутників тупик посеред звичного маршруту став несподіванкою. Їм довелося проїжджати тротуарами, поспішаючи у своїх справах.
— Тепер простим людям ще й претензії пред’являють за те, що вони нібито порушили правила дорожнього руху. А водії просто хотіли вчасно потрапити туди, куди їм потрібно. І їхали по звичному маршруту, як і кожного дня. Було б нормальне попередження — не було б колапсу та фантомних порушень, — зазначив Сергій Каплін.
То чому ж сфера ЖКГ на чолі з Олексієм Чепурком активізується лише у конкретні періоди часу і робить це доставляючи максимальних проблем пересічним громадянам? Можливо, ними керують невитрачені та нерозпиляні річні бюджети. Адже скоро закінчується і календарний рік, і каденція місцевої влади. То і вирішили влаштувати такий собі дембельський акорд, щоб справити враження на все місто. А може бути, що на їх поведінку впливає соціологія, яка для діючої влади не пророчить нічого хорошого. Як прокоментував це Сергій Каплін:
— Вони можуть скільки завгодно крутитися наче удав на сковорідці, але їм вже не вдасться запудрити голову полтавцям. Гарантую, старій міській владі — кришка. Ми закатаємо мафію Удовіченка в асфальт.
Пресслужба Сергія Капліна