Представники полтавського вишу вдруге перемогли в конкурсі від газовидобувних компаній. У ролі призу вони отримали безкоштовну участь у наймасштабнішій галузевій конференції в Києві.
У столиці вчетверте пройшла найбільша галузева подія. Цього року, крім представників газовидобувних компаній, до участі долучилися студенти та викладачі профільних вишів завдяки конкурсу мотиваційних листів.
— Цього разу студент Полтавського коледжу нафти і газу та викладач Полтавської політехніки перемогли в конкурсі мотиваційних листів, що проводив НКЦ «Ньюфолк» спільно з компанією Geo Alliance. Конкурсанти гарно розкрили своє бачення майбутнього галузі, — зазначає директорка Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Любов Шумська.
Серед учасників конференції більше двохсот працівників галузі. Із доповідями виступали представники найбільших газовидобувних компаній України: АТ «Укргазвидобування» та ДТЕК Нафтогаз. Традиційно до участі долучились співробітники міжнародних видобувних і сервісних компаній.
— Я писав цей лист про свою спеціальність механіка. Про те, з чим мені довелося і доведеться працювати в майбутньому. Зараз я планую вступати в Полтавську політехніку. Продовжуватиму своє навчання там. Хочу реалізувати себе як фахівець. Можливо, навіть, поєднуючи навчання з роботою, — ділиться студент Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Круков Михайло.
Крім студентів, у конкурсі мотиваційних листів брали участь і викладачі вишів. Для них цей захід — гарна можливість покращити свої професійні знання.
— У своєму мотиваційному листі я писала, чому прагну потрапити на цю конференцію. Хочу розуміти новітні здобутки та тенденції в галузі. Це потрібно для того, аби можна було знання і досвід фахівців застосовувати на практиці, зокрема під час викладання, — говорить старший викладач Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юлія Чухліб.
У Полтавській політехніці реалізують формулу співпраці освіти, науки, бізнесу та влади, тому активно долучаються до галузевих подій.
— Наші студенти повинні якомога тісніше спілкуватися з лідерами галузі. А подібні конференції надають таку можливість. Це поштовх для подальшого розвитку, який дає розуміння, куди має рухатися освітній процес та які напрями варто розвивати. В Україні це надзвичайно потрібна тема. І важливо, що саме наші студенти і викладачі чують з перших уст, які зараз є проблеми і якими хочуть бачити майбутніх фахівців, — додає Любов Шумська.
Крім цього, більше тридцяти студентів полтавського вишу відвідали галузеву виставку. Де презентували і університетський павільйон.
Раніше, студенти та викладачі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» долучались до галузевої події у Львові.
Рена ДАРСАНІЯ