Авторизация

Вісті з Полтави - Вуличне освітлення, бесідки біля школи, ігрові майданчики та історичний колодязь: «Агрофірма «Добробут» розповіла про минулорічні проекти для громад


Вісті з Полтави - Вуличне освітлення, бесідки біля школи, ігрові майданчики та історичний колодязь: «Агрофірма «Добробут» розповіла про минулорічні проекти для громад


Більше 3 млн грн вклала минулого року «Агрофірма «Добробут» у соціальну сферу. Ці кошти направили в освіту, медицину, спорт та культуру в громадах, де працює підприємство.


«Агрофірма «Добробут» розпочала роботу у Козельщинському районі у 2004 році. Нині тут працює близько 900 чоловік.



За минулий рік компанія сплатила понад 150 млн грн податку, хоча й не увійшла до топ-10 платників податків на Полтавщині. Це місце отримало підприємство-колега «Добробуту» — «Агрофірма імені Довженка» з результатом у 181 млн грн сплачених податків.



«Добробут» має понад 36 тис гектарів землі, які обробляє у Козельщинському, Кобеляцькому, Новосанжарському, Решетилівському та Полтавському районах. Основні культури — пшениця, цукровий буряк, кукурудза, соняшник. Якщо говорити про тваринництво, то нині на підприємстві — 530 голів великої рогатої худоби.



Щодо соціальної сфери, один з найбільших соціальних проектів минулого року — відновлення свяченого колодязя між селами Костівка і Хорішки на Козельщині. На це виділили 100 тис грн.



— Нам вдалося втілити проект, який колись був проектом, а нині — реалією життя, — говорить заступник гендиректора ТОВ «Агрофірма «Добробут» Анатолій Таранушич. — Такі проекти реалізовуємо не лише в Козельщині, а й в багатьох сільрадах на територіях п’яти районів області.




Історичний колодязь


Під час відкриття колодязя





Витягування води


Фото на згадку біля історичного колодязя

Колись на цьому місці проходив один з соляних шляхів — Бакаїв шлях. Тут чумаки розміщували табори для ночівлі. Криницю викопали в центрі місця для перепочинку. Воду в ній вважали цілющою



Ініціатор проекту — місцевий краєзнавець Іван Кравченко.



Ще серед соціальних проектів підприємства — «Веселий ліхтар». У ньому брали участь кілька шкіл. 40 тис грн отримали учні Шингурівської школи на встановлення у Перегонівці Кобеляцького району двох ліхтарів на сонячних батареях.




Ініціатор відновлення історичного колодязя — Ініціатор проекту — місцевий краєзнавець Іван Кравченко


Процес розфарбовування стовбів


Сонячні батареї для ліхтарів


Процес встановлення ліхтарів

— Вони виграли завдяки якісному підходу до проекту, — зазначає Анатолій Таранушич.




Заступник гендиректора ТОВ «Агрофірма «Добробут» Анатолій Таранушич

Компанія підтримала ще один учнівський проект — «Карасики». Його представляли учні Бреусівської школи на Козельщині. Діти виграли 35 тис грн, на які біля навчального закладу встановили дві бесідки.







Бесідки Бреусівської школи


Директор Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру Валентина Шпорт

Директор Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру Валентина Шпорт розповідає: волонтери і працівники компанії приїздять і проводять для дітей майстер-класи, організовують творчі майстерні.




Голова Красненської сільської ради Анна Зайченко

— Всі населені пункти нашої сільради освітлені, дякуючи «Добробуту». Садочок, на території якого ми знаходимося, — забуте приміщення колишнього колгоспу. На сьогодні воно — відроджене, — розповідає голова Красненської сільської ради Анна Зайченко. — У минулому році ми побудували прекрасний ігровий майданчик.




Дитсадочок «Малятко»

У цьому році підприємство теж розраховує інвестувати у соціальну сферу. Адже співпраця і підтримка людей, чиї землі обробляє «Агрофірма «Добробут», — одна з найголовніших для компанії.


ГО «Полтавщина Аграрна»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?