Авторизация

Вісті з Полтави - Полтавське КАТП-1628 замовило два мікроавтобуси: для перевезення безпритульних тварин та збору небезпечних відходів


Вісті з Полтави - Полтавське КАТП-1628 замовило два мікроавтобуси: для перевезення безпритульних тварин та збору небезпечних відходів


Полтава закупила два Citroёn Jumper за 2 млн грн для перевезення безпритульних тварин та збору небезпечних відходів


29 березня Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 уклало договір на закупку мікроавтобусу Citroёn, для збору небезпечних відходів.  9 квітня КАТП-1628 уклало договір на закупку Citroen тієї ж марки, для перевезення відловлених безпритульних собак.



В обох випадках авто були замовлені в офіційного дилера автомобілів Citroёn ТОВ «Автодрайв-Альянс» за 990 тис. кожен. Полтавське підприємство у першому тендері конкурувало з філією автомобільної групи AIS «Автомобільне Товариство Автоінвестстрой — Черкаси». У другому, з харківським дилером Citroёn — ТОВ «Авто Віа». Конкуренти не скидали ціну, тому торги можна назвати формальними.



Детальніше розповімо, як будуть використовувати закуплені мікроавтобуси Citroёn Jumper.



Автомобіль для перевезення безпритульних тварин



Як пояснила працівниця відділу регулювання чисельності безпритульних тварин Полтавського КАТП-1628 Юлія Явір, у комунального підприємства для вилову та перевезення безпритульних тварин зараз є лише автомобіль Fiat Fiorino Cargo Base, який придбали у 2016 році. Але він невеликих розмірів і перевозити у ньому тварин у необхідній кількості не можна. Наразі Полтавському КАТП-1628 потрібен автомобіль, який буде обладнаний спеціальними клітками. На якому відділ регулювання чисельності безпритульних тварин зможе за один раз вивозити декілька собак — від 5-6 тварин одночасно.



Екобус для небезпечних відходів



Більшість полтавців використані ртутні лампи й батарейки викидають на смітник. Лише деякі підприємства і громадяни збирають їх і відвозять в інші міста, де є пункти переробки. Голова громадської організації «Еколтава» Сергій Антоненко навіть подав в суд на Полтавську міську раду. Він вимагав визнати її бездіяльність щодо окремого збирання, сортування, утилізації сміття та створити відповідну програму. Суд він виграв.



У травні 2018 року депутати Полтавської міськради проголосували за створення у місті пунктів приймання використаних ртутних ламп, термометрів, батарейок.



Восени того ж року спеціалісти, чиновники й активісти почали писати програму щодо збору сміття у місті. Заступник міського голови Олексій Чепурко тоді заявив, що у Полтаві можуть з’явитися пункти прийому відпрацьованих ртутних ламп і батарейок.



Згідно зі звітом про виконаний договір, цей автомобіль уже доставили на КАТП.



Далі у місті мають з’явитися пункти прийому відпрацьованих ртутних ламп і батарейок, куди буде заїжджати мікроавтобус і забирати відходи. Або Citroёn Jumper буде їздити вулицями, зупинятися у визначених точках на деяких час, щоби люди приносили небезпечні матеріали.


Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?