Реєстрація на ЗНО 2019 розпочалася 5 лютого та триватиме до 25 березня 2019 року
З 5 лютого розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році — вона триватиме до 25 березня. Тестування складатимуть випускники шкіл, учні закладів професійної освіти та студенти закладів вищої освіти.
На сайті Міністерства освіти України зазначено, що для реєстрації необхідно:
Керівникам закладів освіти повинні надіслати реєстраційні документи учнів, слухачів та студентів до 18 березня.
ЗНО можуть складати також випускники минулих років. Вони повинні пройти ту саму процедуру реєстрації, але зібраний пакет документів відправляється ними самостійно на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти. Для учнів та студентів Полтавщин це Харківський регіональний центр, який знаходиться за адресою — майдан Свободи, 6, кім. 463 м. Харків, 61022.
телефон: (057) 705-07-37;
електронна пошта: [email protected]
Регіони, які обслуговує центр — Харківська, Полтавська та Сумська області.
Реєстрація підтверджується Сертифікатом. Його регіональний центр надсилає у заклад освіти або безпосередньо учаснику тестування в індивідуальному конверті. Разом із Сертифікатом учасник ЗНО отримує реєстраційне повідомлення та інформаційний бюлетень.
Учні та студенти, які складатимуть державну підсумкову атестацію в формі зовнішнього незалежного оцінювання, отримають конверти у своєму закладі освіти, а інші учасники ЗНО отримають їх на адресу, зазначену в реєстраційній картці.
Якщо учаснику ЗНО потрібно буде змінити особисті данні, які він вказав у реєстраційній картці, то він це зможе зробити до 25 березня 2019 року. Для цього, після отримання Сертифікату, учаснику потрібно повторно пройти процедуру реєстрації, скориставшись сервісом за посиланням - https://zno.testportal.com.ua/edit.
У 2019 році ЗНО відбудеться з 11 навчальних предметів:
Максимальна кількість предметів для тестування — 4.
Випускники шкіл, які проходять ДПА у формі ЗНО, обов’язково повинні скласти 3 предмети:
1. українська мова і література;
2. математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) — за вибором випускника;
3. третій предмет — за вибором випускника. Зверніть увагу, що можна обрати й математику, й історію України.
Учні закладів професійної та студенти вищої освіти, що проходять ДПА у формі ЗНО, обов’язково повинні скласти 2 предмети:
1. українська мова і література;
2. математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) — за вибором учня.
Учасники, що не складають ДПА в формі ЗНО, можуть обрати для тестування від 1 до 4 предметів.
Міністерство освіти України радить учасникам тестування, які планують вступати за результатами ЗНО до закладів вищої освіти, попередньо ознайомитися з правилами прийому до обраних закладів.
Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»