Незважаючи на велику кількість мобільних пристроїв, здатних ловити сигнали FM - радіостанцій, відтворювати аудіо і відео, радіоприймачі досі користуються популярністю.
Музичний фон в будинку, на дачі, на природі або в поїздці – це добре, а якщо він ще й розбавлений новинними випусками і голосами ді-джеїв, то це взагалі чудово. А вже тим, хто залишається шанувальником радіо і крім музичного наповнення любить послухати і більш серйозні станції, без приймача не обійтися. Для цього варто розібратися і запам'ятати деякі тонкощі як вибрати радіоприймач, щоб він максимально відповідав вашим потребам.
Сьогодні рідкісний магнітофон, програвач, магнітола або стільниковий телефон оснащений вбудованим радіоприймачем. Але комусь можливостей запропонованого FM-діапазону замало, а для когось набагато важливіше компактність, простота в управлінні і доступна ціна апарату. Сучасні радіоприймачі мають якісне стереозвучання і дозволяють слухати радіостанції зі всього світу, безперервно транслюючи новини та музику. Вони залишаються затребуваними у дачників, автомобілістів, домогосподарок та офісних працівників, які не мають часу на відстеження новин і заміни пісень в улюбленому плеєрі.
Що важливо знати про те, як вибрати радіоприймач кращої якості, не вдаючись до послуг продавця консультанта. Перед тим, як відправлятися в магазин за радіоприймачем потрібно відповісти на питання, а де саме він буде використовуватися? В міській квартирі, на дачі або його планують постійно брати в подорожі або поїздки на автомобілі? Відповівши на це питання можна розібратися із зовнішнім виглядом і функціональними можливостями апарату. Потім варто визначити, в якому діапазоні він повинен працювати. Після цього досить порівняти технічні характеристики вибраних моделей, щоб визначити найбільш підходящу. З власного досвіду можемо порекомендувати вибір радіоприймачів в інтернет-магазині побутової техніки Плаза - http://www.plaza.kh.ua/small_bt/23558/.
Не варто списувати з рахунків і зовнішній вигляд приладу, адже він купується для особистого користування. Якщо радіоприймач вибирається для дому, то краще, якщо модель зможе вписатися в дизайн кімнати, а різноманітність корпусів і забарвлень портативних моделей дозволять підібрати оптимальний варіант, який з легкістю впишеться в будь-який образ.
Всі радіоприймачі діляться на стаціонарні моделі і портативні.
Стаціонарні радіоприймачі мають досить солідні габарити і вагу, які компенсуються прекрасним звуком і якісним сигналом. Найчастіше такі приймачі радіоаматори вибирають для використання в домашніх умовах.
Портативні моделі підрозділяються на переносні і похідні і відрізняються компактними розмірами, невеликою вагою і мають автономне живлення. Вони зручні в транспортуванні і тому найчастіше портативні моделі вибирають для подорожей або поїздки за місто. Мініатюрність похідних моделей радіоприймачів варто трохи великих грошей, але це з лишком окупається можливістю зручно носити прилад в невеликому рюкзаку, на шиї або взагалі на зап'ясті (за допомогою спеціального ремінця-петлі). Переносні моделі зазвичай трохи більше і потужніше, завдяки чому їх частіше вибирають для дачі або заміського будинку.
Якісний радіоприймач виготовлений з ударостійкого пластику. А вибираючи портативну модель краще вибирати з вологостійким і водонепроникним корпусом, а в ідеалі ще й з захисним чохлом у комплекті.
Источник: http://visti.pl.ua