У червні 2015 року було запущено всеукраїнський проект з надання державних електронних послуг – портал іGov. Ресурс створено для боротьби з корупцією в сфері надання державних послуг населенню та бізнесу, а також для покращення якості взаємодії держави з громадянами.
За 7 місяців з 24 областей України до порталу приєдналися 20. Серед лідерів Дніпропетровська область (вона ж стала "пілотною") - 115 доступних послуг, Вінницька область - 49, Київська - 35.
На даний момент на порталі доступно онлайн 227 послуг, 42 дуже скоро стануть доступними та ще 908 в роботі. Статистичні дані порталу iGov говорять про те, що попит в електронних державних послугах надзвичайно високий.
Наприклад, лише за один місяць у розділі "Отримання субсидій на оплату послуг ЖКГ" відвідування склало більше 75 тисяч користувачів. І це враховуючи той факт, що до цієї послуги на даний час підключені лише Дніпропетровська та Київська області.
Загалом за 7 місяців IGov випробували 600000 користувачів. Полтавська ж область знаходиться серед аутсайдерів – 4-ьох не підключених до порталу областей. Крім Полтавської "пасуть задніх" Харківська, Сумська та Кіровоградська області.
"Швидкість запуску електронних послуг залежить , в першу чергу, від політичної волі голови ОДА, міського голови, депутатів та органів виконавчої влади на місцях. І це найголовніша вимога. Якщо політична воля сильна – тоді процес запуску послуг відбувається швидко", - поділився досвідом начальник управління інформаційних технологій Львівської міськради Тимофій Александронець. Взагалі, переведення будь-якої послуги в електронний доступ здійснюється протягом 1-3 діб, після згоди відповідного органу, який надає послугу.
На початку лютого 2016 року в Полтаві була створена ініціативна група волонтерів з впровадження IGov. Залишається розраховувати на розуміння та підтримку місцевих посадовців у загальнонаціональному переході до електронних державних послуг.