Авторизация

Бюджетна комісія Полтавської міськради не підтримала програму "Турбота"

Бюджетна комісія Полтавської міськради не підтримала програму "Турбота"
Бюджетна комісія Полтавської міськради не підтримала програму "Турбота"

Нагадаємо, в останні два роки перед виборами до місцевих рад основні кошти з міської програми "Турбота" Мамай та його команда виділяла не на допомогу нужденним, не на те, щоб зробити Полтаву зручною та комфортною для всіх, а на виплату премій бюджетникам до професійних свят.

У 2014 році із 11 050 428 гривень, виділених на виконання програми "Турбота", "матеріальна допомога" працівникам бюджетної сфери з нагоди професійних свят склала 6 238 300 гривень, тобто більше половини. До речі, коли у січні 2014 року міськрада затверджувала річну програму "Турбота", видатки на преміювання бюджетників не передбачались. При затвердженні програми "Турбота" на 2015 рік, на її виконання було передбачено виділення 28 394 810 гривень, з яких подачка бюджетникам свят складала вже 19 700 000, тобто на допомогу дітям, інвалідам та ветеранам залишалось тільки трошки більше 8 мільйонів.

Треба відзначити, що міська влада Полтави у надважкий для України та її громадян час суттєво змінила філософію програми "Турбота". У "Загальних положеннях" програми на 2012 рік чітко визначалось: "Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2012 рік сформована з метою необхідності збереження пріоритетних напрямків соціального захисту, що дозволяють підтримувати життєдіяльність найбільш соціально незахищених мешканців міста". У програмі 2104 року згадка про соціально незахищених із "Загальних положень" зникла. Там йдеться про "запровадження додаткових гарантій соціального захисту мешканців міста". Та сама історія й у програмі 2015 року, а премії бюджетникам до професійних свят задекларовані як одна з її цілей.

Такий розподіл коштів став можливим, адже в міськраді переважали депутати від мерської партії "Совість України", які разом з Олександром Мамаєм готували електорат до наступних виборів. Протягнути подачку своєму потенційному електорату міський голова хоче і в цьогорічній програмі. Але тепер його команда не має в міськраді більшості, а серед новообраних депутатів знайшлися ті, хто роздачу грошей бюджетникам до свят вважає використанням адмінресурсу.

Так свободівець Юліан Матвійчук написав учора на своїй сторінці у Фейсбук:

"19 000 000 гривень в рік на бюджетників - це подарунок по 500 грн як привітання з професійним святом. 346 000 гривень в рік на привітання пенсіонерів зі святами, більше 2 000 000 грн. в рік на передплату Полтавського вісника ветеранам війни, яким тільки вісник в житті і потрібен.

Це не повний список ахінеї під назвою програма "Турбота", яку ми сьогодні розглядали на бюджетній комісії. Програма собою являє адмінресурс для активізації бабусь у виборчому процесі. Ти можеш робити все що завгодно на посаді міського голови, але ця програма тебе врятує в будь-якому випадку.

Одна гарна людина, яку звали Конфуцій, сказала: "Якщо дати голодній людині хліба - вона прокормить себе на один день, а якщо дати їй вудочку і навчити рибалити - вона буде кормити себе усе життя" А тепер увага питання - ми і далі будемо користатися мізерними соціальними подачками і ТУПО ПРОЇДАТИ бюджет. З року в рік ми отримуємо субвенції і дотації від держави, додаємо видатки міського бюджету і тупо все разом намазуємо на бутерброд і ПРОЇДАЄМО!

Або ж можна вкласти ці гроші в ремонт лікарень, шкіл, фасадів будинків, в консервацію і реконструкцію кадетського корпус, благоустрою та чистим вулицям, на підтримку малого бізнесу...

Тому що мова йде не про 3-4 мільйони, мова йде про десятки мільйонів бюджетних видатків. "Вкладати, а не проїдати" - повинне стати новим гаслом, яке піде поруч з успіхом для мого міста. Слава України! P.S. Програма "Турбота" не пройшла бюджетну комісію".

Источник: http://visti.pl.ua
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка