Авторизация

“Медичні закупівлі України” вказали переваги прямих контрактів з виробниками ковідних вакцин

“Медичні закупівлі України” вказали переваги прямих контрактів з виробниками ковідних вакцин
Прямі контракти з виробниками ковідних вакцин мають перевагу у швидкості постачань перед агрегаційними механізмами, вважає гендиректор ДП "Медичні закупівлі України" (МЗУ) Арсен Жумаділов.
Коментуючи закупівлі вакцин проти COVID-19 під час однієї з конференцій в Києві 19 травня, Жумаділов наголосив, що серед плюсів агрегації закупівель на міжнаціональному рівні є, зокрема, нижчі закупівельні ціни, ніж під час закупівель за прямими контрактами.
"Про це свідчить, зокрема, ініціатива COVAX, за якою виробники постачають свою вакцину за цінами, нижчими, ніж за прямими контрактами", - сказав він.
Водночас серед мінусів агрегації закупівель Жумаділов назвав те, що "такі інструменти повільніші".
"Ми бачимо, що відбувається ось що: ті контракти, які укладали безпосередньо уряди з виробниками, вони, як правило, уже або виконані в повному обсязі, або перебувають на високій стадії виконання. Але ті контракти, які були укладені через агрегаційні механізми, ще в процесі виконання. Моє розуміння, що все-таки в умовах, коли ми пріоритезуємо швидкість, ми мали б віддати перевагу прямим контрактам із виробниками", - сказав він.
Жумаділов зазначив, що вакцину CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Life Sciences ДП "МЗУ" закупило за кошти держбюджету 2020 року.
"За кошти 2021 року було ухвалено рішення передати закупівлі міжнародній організації. Я не знаю, на якій стадії перебуває їх постачання", - сказав він.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?