Авторизация

1 на 20 тисяч новонароджених у світі народжується альбіносом

1 на 20 тисяч новонароджених у світі народжується альбіносом
13 червня - Міжнародний день поширення інформації про альбінізм. У цей день варто приділити увагу вивченню даного питання і дізнатися, чому народжуються альбіноси, скільки їх на землі і чи є альбінізм хворобою?
Приблизно 1 з 20 тисяч новонароджених у світі народжується альбіносом. Однак частота поширення даного явища прямо залежить від етнічної приналежності дитини. Як не дивно, в деяких регіонах Африки альбінізм найбільш поширений у світі. Звичайно, альбіносам в країнах з переважною більшістю темношкірого населення жити непросто.
«Albus» з латини перекладається як «білий». Альбінізм - це спадкова хвороба, для якої характерна часткова або повна відсутність у людини пігменту меланіну. До слова, альбінізм буває також у деяких тварини і навіть рослин. Головні симптоми альбінізму у людини - «занадто» білий колір шкіри, волосся, вій. Колір райдужної оболонки очей може бути сірим, блакитним і навіть світло-коричневим.
Причина альбінізму ховається на клітинному рівні. Гени, які відповідають за вироблення меланіну, у альбіносів не роблять цього. Це звичайна генна мутація, яка в основному безпечна для людини. Багато людей прихованими носіями гену альбінізму і можуть його передавати у спадок, а самі не мати ніяких зовнішніх ознак хвороби. Наприклад, альбінізм зустрічається у 1 з 20 тисяч людей, а ось носієм гена цієї хвороби є приблизно кожен 70-й. Якщо обоє батьків є носіями даного гена, їх дитина у 25% випадків народиться альбіносом.
На жаль, досі альбіноси в різних куточках світу стикаються з гоніннями через особливості своєї зовнішності. Особливо це стосується африканських країн. Такі прояви середньовіччя в 21 столітті давно пора відправити в минуле і дати альбіноса жити нормальним, повноцінним життям.
Автор: Ольга Куприянова
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?