Чи є якийсь гардероб, незалежно від того, жіночий чи чоловічий, у якому не було б принаймі однієї пари джинсів? Можна з упевненістю сказати, що ні.
Популярні джинси скіні жіночі не тільки зручні, але і ідеально підходять практично для будь-якого стилю. Їх надягають на роботу, в школу, в коледж, в цих брюках зустрічаються з друзями, гуляють, ходять по магазинах, на дискотеку і на гаряче побачення. З правильно підібраними аксесуарами вони будуть підходити для будь-якого часу і місця. Джинса поза часом. Так, щороку змінюється фасон брюк, додаються інші елементи, але класичні джинси незмінні. Крім того, люди в них завжди добре виглядають, звичайно, за умови, що вони правильно підібрані за формою фігури. Леві Страусс, який є "батьком" цих штанів, мабуть, навіть у найкрасивіших мріях не передбачив їх феноменального успіху, рекомендуємо вам чудові брендові джинси жіночі у магазині wem.ua.
Штани для золотошукачів і ковбоїв
Леві Страус, який приїхав до Америки в 1850 році, шукав спосіб розбагатіти. Зовсім випадково йому вдалося купити велику кількість матеріалу, з якого шили одяг для моряків. Матеріал (синя джинсова тканина) був імпортований з французького німу. Страусс вирішив, що джинса буде відмінно підходити в якості матеріалу для штанів для золотошукачів, яким доводилося годинами бродити по річках, промиваючи камінчики з золотом. Дійсно, брюки спрацювали ідеально. Коли Золота лихоманка Закінчилася, заповзятливий Страус знайшов інших покупців джинсових штанів. Це були ковбої. Бізнес процвітав, особливо коли кілька років потому в штани були додані заклепки в місцях, особливо схильних до протирання. Ці заклепки були ідеєю та заслугою Джейкоба Девіса, з яким Штраус заснував компанію. Мідні заклепки додавали шику, вони здавалися надзвичайно чоловічими і, перш за все, виконували практичну функцію. Компанія Levis-Davis процвітала, і її історія продовжується і донині.
Джинси в салонах
Джинси були міцні, практичні і... робочий. У 1905 році на ринок вийшла, мабуть, найвідоміша, сьогодні культова модель – 501. Наступним кроком стало використання блискавки замість гудзиків, а справжньою революцією - джинси для жінок, що з'явилися на ринку в 1934 році. Тут варто відзначити, що раніше штани для жінок були під забороною. Правда, реальність після Першої світової війни скоригувала таке ставлення, але джинси? Це була дійсно революція в жіночій моді.
До Європи джинси потрапили в сорокові роки минулого століття. Спочатку вони не мали вражаючого успіху. Він прийшов тільки після гучних фільмів. Неможливо було встояти перед непокірним героєм "Бунтаря без причини" (Джеймс Дін) або красенем Марлоном Брандо в" Дикун", який носив джинси так недбало і в той же час витончено. Подібні штани стали асоціювати з певним способом життя, свободою і незалежністю. У часи строгих костюмів і впорядкованої нудного життя це спокушало. Штани марки Levis носили і жінки. Чудово виглядали в них Марлін Монро і Бріжит Бардо. Як далекий був їх образ від жінок в сукнях з розкльошені подолом. Це була ідеальна реклама, підкріплена ще й зображенням рокерів, хоча б членів групи Rolling Stones. Варто нагадати, що саме для них Енді Уорхол розробив обкладинку платівки, на якій джинси опинилися в центрі уваги. Вони були зухвало розстебнуті.
Джинси для всіх
Джинси стали культовими, і не тільки тому, що їх носили відомі і популярні люди. Вони просто ідеально вписалися в новий спосіб життя і були в першу чергу... зручний. Вони захопили не тільки салони, а й Гардероби простих людей.
Кожен може знайти джинси для себе. Ви все ще можете купити культові Levis 501, а також скинни, кльоші, джинси протерті, з дірками, ідеально облягають фігуру, зовсім обтягуючі стрейчеві або з класичними прямими штанинами. Навіть найвибагливіший модник знайде щось для себе. Щороку будинки моди наповнюють ринок новими пропозиціями. Варто додати, що вони носять досить демократичний характер. Ці чудові штани знаходяться в гардеробах студентів, вчителів, політиків, президентів (улюблений багатьма 501 був в Білому Домі у Білла Клінтона). Джинси просто поза часом.