X

Хотите быть в курсе событий?

Нажмите кнопку "нравится" или "поделится". Приятного дня!

Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Що ви знаєте про гідравлічний підйомник?

Що ви знаєте про гідравлічний підйомник?

Гідравлічні підйомники (рос. гидравлический подъемник) - це вантажопідйомні пристосування, рух вантажних платформ яких забезпечується електрогідравлічним приводом. Якісні гідравлічні підйомники виробляє компанія "Форстор".


Електрогідравлічний привід складається з гідроциліндра і насоса, що нагнітає робочу рідину в нього. Дана система працює дуже плавно (без ривків), але швидко. Служить вона на порядок довше механічних систем.


Застосування вантажних гідравлічних підйомників можливо в будь-яких житлових, громадських, виробничих і технологічних будівлях, де є необхідність в здійсненні вертикального переміщення вантажів і людей. Принципове пристрій підйомних пристосувань цього типу дозволяє створювати підйомники з унікальними характеристиками, максимально відповідними завданням, які стоять перед ними.


Класифікація гідравлічних підйомників, виготовленням яких займається компанія "Форстор", може бути вироблено по десятках параметрів, серед яких найбільшу важливість мають:


- висота підйому;
- вантажопідйомність;
- тип вантажної платформи (стіл або майданчик);
- тип гідроциліндра (плунжерний або поршневий);
- тип вантажного каркаса (самонесучий або спирається на несучі конструкції будівлі).


Гідравлічний підйомник: виготовлення і монтаж

Починається все з проектування і виготовлення окремих частин гідравлічного підйомника. Виготовлення конструкційних елементів - це дуже відповідальний процес, що складається з безлічі виробничих операцій, які виконуються висококваліфікованими слюсарями, зварниками і інженерами. Досвід подібної роботи тут понад усе!


Слідом за виготовленням окремих елементів конструкції здійснюється монтаж гідравлічного підйомника. Монтаж - це збірка підіймального пристрою на об'єкті замовника. Після монтажу в обов'язковому порядку проводиться пуско-наладка, яка дозволяє видалити дрібні помилки і налаштувати роботу всієї системи. По завершенні пуско-налагодження підйомник вводиться в експлуатацію.
Проектування гідравлічного підйомника і монтаж його на місці його використання тісно пов'язані. Саме тому "Форстор" надає послуги в обох цих напрямках, роблячи все можливе, щоб замовлений клієнтом підйомник працював як годинник! Домогтися такого, прямо скажемо, непросто, адже підйомники відносяться до числа механізмів, які в процесі експлуатації зазнають великих навантажень, але ми з поставленими завданнями справляємося завжди!

Источник: http://visti.pl.ua
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Комментируют
  • Сегодня

Авторизация через
Календарь
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка