X

Хотите быть в курсе событий?

Нажмите кнопку "нравится" или "поделится". Приятного дня!

Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация
!

Вісті з Полтави - Студенти ПолтНТУ взяли участь у міжнародній конференції у Польщі


Вісті з Полтави - Студенти ПолтНТУ взяли участь у міжнародній конференції у Польщі

Студенти ПолтНТУ взяли участь у міжнародній конференції у Польщі

International student conference «Industry 4.0: Human vs. Technology» проходила 5-8 червня у польському місті Білосток. Організатором та базою проведення конференції виступив багаторічний університет-партнер ПолтНТУ — Білостоцька політехніка, факультет інженерного менеджменту.


Участь у конференції взяли: голова профспілкового комітету студентів та аспірантів Дроботя Олександр, член студентського самоврядування, студентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки і менеджменту Корнієнко Марина, заступник президента студентського парламенту з міжнародної діяльності, студентка гуманітарного факультету Бечкало Неля, заступник президента студентського парламенту з навчально-наукового напряму, студентка гуманітарного факультету Сидорова Анастасія, перший заступник президента студентського парламенту, студент навчально-наукового інституту нафти і газу Ключка Дмитро.
Конференція проходила 5-8 червня у польському місті Білосток
Організатором та базою проведення конференції виступив багаторічний університет-партнер ПолтНТУ — Білостоцька політехніка, факультет інженерного менеджменту. Нагадаємо, співробітництво між ПолтНТУ та Білостоцькою політехнікою було започатковане ректором університету, професором Володимиром Онищенком у 2014 році, а сьогодні вже реалізовано чимало спільних проектів: обміни студентів та викладачів, програми «подвійного» диплому, спільні наукові проекти, дослідження та конференції, відкрито Українсько-Польський центр та започатковано вивчення польської мови у ПолтНТУ.

Студенти ПолтНТУ презентували виступ на тему «Internet marketing advantages for industrial enterprises from sellers’ side», який відзначили на високому рівні усі учасники конференції, зокрема представники бізнес платформ.
Мета конференції – розвиток міжнародного студентського співробітництва

Метою конференції є розвиток міжнародного студентського співробітництва, а участь у ній — це унікальна можливість для знайомства з новими людьми з-за кордону, обміну та обговорення досвіду з колегами, отримання знань від фахівців. Адже сьогодні міждисциплінарні навички та знання високо оцінюються всіма компаніями. Студенти мали змогу поспілкуватися з представниками передових маркетингових компаній м. Білосток (Польща), вивчати досвід студентів з Туреччини, Польщі, Алжиру, Киргизстану, Латинської Америки, Бутану, Білорусі.
Студенти ПолтНТУ презентували виступ на тему «Internet marketing advantages for industrial enterprises from sellers’ side»

Під час візиту до Білостоцької політехніки студенти мали змогу ознайомитися з архітектурою та культурою міста разом з представниками різних країн, поділитися враженнями від конференції та встановити неформальні інтернаціональні зв’язки задля подальшої співпраці. Адже для студентів ПолтНТУ здатність справляти враження і встановлювати нові контакти — це запорука майбутнього успіху університету. Запрошуємо на навчання до ПолтНТУ — приєднуйтеся до міжнародної родини провідного університету Полтавщини!


Олена ІВАНОВА

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка
!!!