X

Хотите быть в курсе событий?

Нажмите кнопку "нравится" или "поделится". Приятного дня!

Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Оновлено карту забруднень атмосфери

Оновлено карту забруднень атмосфери
Оновлено карту забруднень атмосфери

Оновлена карта забруднення атмосфери (рос. карта загрязнения воздуха) - 92% населення вдихає повітря з підвищеним рівнем забруднюючих речовин.


Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) створила оновлену карту забруднення атмосфери Землі. Згідно цієї карти, переважна більшість людей живе в зонах з перевищенням норм рівня забруднення атмосфери. «Нова модель ВООЗ дозволяє побачити країни з небезпечними джерелами забруднення атмосфери, а також забезпечує можливість оцінки боротьби з цими джерелами», - говорить Флавія Бустрео [Flavia Bustreo], помічник Генерального директора ВООЗ.


Інтерактивна карта також показує зв'язок рівня забруднення повітря і здоров'я населення різних країн. Створювалася модель на основі даних, отриманих супутниками і наземними станціями моніторингу якості повітря. Такі станції розташовуються як в межах населених пунктів, так і поза міськими територіями. При реалізації проекту вчені використовували інформацію, отриману приблизно з 3000 таких станцій. Робота велася спільно з Університетом Бат, Великобританія.


На думку представників ВООЗ, близько 3 мільйонів осіб на рік помирає через різні захворювання, пов'язані із забрудненням атмосфери. Приблизно 90% цих смертей припадає на країни з низьким і середнім рівнем доходу населення. 2/3 смертельних випадків відноситься до Південно-Східного та Східно-Тихоокеанського регіонів. 94% смертей пов'язані з незаразними захворюваннями на зразок серцево-судинних хвороб, раку легенів і іншими.


Фахівці сподіваються, що оновлена карта виконає найважливішу функцію - дозволить людям усвідомити масштаби проблеми. А, як відомо, усвідомлення проблеми - перший і найважливіший крок до її вирішення.

Источник: http://visti.pl.ua
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Комментируют
  • Сегодня

Авторизация через
Календарь
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка