X

Хотите быть в курсе событий?

Нажмите кнопку "нравится" или "поделится". Приятного дня!

Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Аналіз аерозольного забруднення повітря

Аналіз аерозольного забруднення повітря
Аналіз аерозольного забруднення повітря

Аналіз аерозольного забруднення повітря - вимір масової концентрації аерозольних часток (пилу). Екологічний, санітарно-гігієнічний та технологічний контроль газоповітряного середовища.


Аерозолі - це тверді або рідкі частинки, що знаходяться в підвішеному стані в повітрі, в атмосфері аерозольні забруднення сприймаються у вигляді диму, туману, імли або серпанку. Аерозолі - звичне для людини середовище проживання: вона ними дихає і створює їх своєю діяльністю. Тому необхідне постійне вимірювання забруднення повітря (рос. измерение загрязнения воздуха).


Джерела аерозольних забруднень

Природні - океан, який утворює при розбризкуванні морської води частинки сольових аерозолів, лісові пожежі, виверження вулканів, пилові бурі, пилок рослин при масовому цвітінні.


Штучні - теплоелектростанції, збагачувальні фабрики, металургійні, цементні, сміттєспалювальні заводи, нафтопереробні та нафтохімічні підприємства, промислові відвали, побутові печі і автомобільний транспорт


Аерозольне забруднення повітря

Штучні аерозолі відрізняються від природних більш високою концентрацією, дисперсністю, микроструктурою частинок і хімічним складом. Складні індустріальні атмосферні забруднення часто називають смогом. В повітрі великих промислових центрів виявляється присутність азотистої і сірчаної кислот, аміаку, сірчистого газу, сірководню, попелу, дьогтю, пилових частинок, що містять кремній, оксиди заліза і цинку, барію, миш'яку, свинцю і рослинного пилку, а також канцерогенних вуглеводнів


Екологічний, санітарно-гігієнічний та технологічний контроль газоповітряного середовища

Одним з параметрів, що визначають якість атмосферного повітря і робочої зони, є масова концентрація аерозольних зважених часток (пилу). Для вимірювання масової концентрації аерозолю як загальної (розмір часток до 100 мкм), так і дрібнодисперсної фракції (розмір частинок менше 10 мкм) використовуються аналізатори пилу (пилеміри)


Область застосування аналізаторів пилу - контроль забруднень повітря робочої зони, атмосферного повітря (екологічний моніторинг), технологічний контроль систем кондиціонування, вентиляційних систем і чистоти повітря об'єктів різного призначення.

Источник: http://visti.pl.ua
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Комментируют
  • Сегодня

Авторизация через
Календарь
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка